ispak ambalaj - / | https://www.firmasepeti.com

Etiketler

0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 55 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  ispak ambalaj
  Fax
  02165811900
  Adres
  Yayla Mah. D-100 Karayolu, Rüya Sk. No: 2 34940
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  info@ispak.com
  Web Sitesi
  www.ispak.com

  HAKKIMIZDA

  İspak Ambalaj hızlı büyümesini sürdüren köklü bir Türk ambalaj şirketidir. 40 yılı aşkın uzmanlığımız ve Ar-Ge çalışmalarımızla firmamızı sürekli ileri taşıyor, hammadde tedariğinden laklama, laminasyon ve ekstrüzyona, baskı ve dilmeden özel ambalaj ürünlerinin teslimatına kadar entegre ambalaj üretimi yapıyoruz. Kısa süre önce İzmit'te açtığımız ileri teknolojiyle tasarlanmış fabrikamızla üretim kapasitemizi üçe katlayarak yılda 40.000 tona çıkardık. Dünya standartlarındaki ekibimizle birlikte Endüstri 4.0 için hazırız!

  Özellikle esnek ambalaj konusundaki uzmanlığımız ve çeşitli üretim uygulamaları sunabilme kabiliyetimizle; çikolata ürünleri, şekerleme, süt ürünleri, içecekler, kurutulmuş meyve ve atıştırmalıklar, tıbbi malzeme ve ilaç ambalajları, hijyen ürünleri ve evcil hayvan gıdaları için ambalaj malzemeleri üretiyoruz. Ayrıca tütün ve endüstriyel ambalaj uygulamaları tasarlıyor ve temin ediyoruz. Kibar Grubu’nun bir üyesi olarak, Avrupa’nın önde gelen yassı haddelenmiş alüminyum üreticilerinden Assan Alüminyum’un alüminyum folyo üretimine doğrudan erişebiliyoruz.

  Başarılar ve ödüllerle dolu bir geçmişe sahip İspak Ambalaj son olarak kahve kapsülü ambalajıyla, Dünya Ambalaj Örgütü (WPO) tarafından verilen 2017 WorldStar Award ve Ambalaj Sanayicileri Derneği (ASD) , Ambalaj Ay Yıldızları 2017 ödüllerine layık görüldü. Ulusal ve uluslararası öncü sektör kuruluşlarının üyesi olmaktan onur duyuyor, yüksek standartlarımızla tanınıyoruz.

  İspak olarak birçok büyük Türk ve dünya şirketine gururla hizmet sunuyoruz. Müşterilerimizle sürekli işbirliği içinde ihtiyaç ve beklentilerini anlamak için çalışıyoruz. Yüksek kaliteli, sürdürülebilir, düşük maliyetli ve kullanımı kolay ambalaj üretmek daima işimizin merkezinde yer alıyor.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll