Hüner Hediyelik Organizasyon - / | https://www.firmasepeti.com
1
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 127 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Hüsna Hüner
  Fax
  Belirtilmemiş
  Adres
  Tepeköy Mahallesi Hüseyin Yener Caddesi No:17/A
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  info@hunerhediyelik.com
  Web Sitesi
  https://www.hunerhediyelik.com/

  İzmir Torbalı da hizmet veren Hüner hediyelik organizasyon, sektör içerisinde aranılan tüm hizmetleri tek çatı altında veren firmalardan birisidir. Firmamız İzmir geneli söz ve nişan organizasyonu, kına organizasyonu, evlilik teklifi organizasyonu, açılış ve doğum günü organizasyonu gibi bir çok organizasyon hizmetleri ile kaliteli hizmetlerini sürdürmektedir.

  Firmamız sadece organizasyon bazlı çalışmayıp bu tür organizasyonlarda dağıtmalık olarak kullanılan nikah hediyelikleri ve bebek magnetleri gibi bir çok hediyelik çeşidinin de imalatını gerçekleştirmektedir. Magnet gönderimlerini sadece İzmir bölgesine değil Türkiye başta olmak üzere Avrupa’nın bir çok ülkesine hızlı kargo seçenekleri ile göndermekteyiz.

  En şık tasarımlara sahip mevlüt hediyelikleri ve sünnet magnetleri seçeneklerimizi kredi kartı veya havale gibi ödeme yöntemlerini yaparak en kısa süre de elde edebilirsiniz. Uygun fiyat politikası ile siz değerli müşterilerine hizmet vermeyi misyon haline getirmiş firmamız telefon ve mail üzerinden 7/24 kesintisiz hizmet vermektedir.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll