Güven Gıda Pazarlama - / | https://www.firmasepeti.com
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 84 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Güven Gıda Pazarlama
  Fax
  02222282319
  Adres
  Estim Toptancılar Sitesi H Blok No:13
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  guven@eskisehirguvengida.com
  Web Sitesi
  http://www.eskisehirguvengida.com/

  Hakkımızda


  1998 yılında Güven Tekel Bayii olarak başlayan Güven Gıda 2000 yılında Nevşehir Tarım Kooperatifi Bayiliğini alarak toptan gıda ve içki dağıtımına başlamıştır. 2000 yılında Eskişehir il ve ilçelerinde, 2001 yılında Kütahya Bilecik il ve ilçelerinde satışına devam etmiştir. 2002 yılında Denizli Küp Şarapçılık Bayiliği bünyesine katarak büyüyen Güven Gıda daha sonrasında Pernod Ricard, Biricik Şarapçılık, Doluca Şarapçılık, Efe Rakı, Uygar Şarapçılık(Merih), Pera Pazarlama (Royce-Perge Biraları), Ersu Meyve Duyu, Che(Rocks), Cipro Tütün(Viliger), Swedish Match(Handels Gold), Heineken, Amstel , Budweiser bayiliklerini alıp ticari faaliyetlerini büyütmüştür. Bundan sonraki hedefi zengin ürün portföyü ile müşterilerine en iyi şekilde hizmet sunabilmektir. 
   

  Güven Gıda Pazarlama Vizyon


  Güven Gıda Pazarlama olarak; müşteri memnuniyeti, sürekli gelişmeyi, ekip çalışmasını, satış ve pazarlama sorumluluğu, profesyonel yönetim anlayışı esas alan bir anlayışla sektörün lider bir kuruluşu olmayı kendine vizyon edinmiştir. 
   

  Güven Gıda Pazarlama Misyon


  Ayrıca belirtmiş olduğumuz bu vizyon çerçevesinde bayiliklerimize, müşterilerimize, çalışanlarımıza ve değer yaratan örnek bir kuruluş olmayı kendimize misyon edindik.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll