GoRusGo Studio - / | https://www.firmasepeti.com
1
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 70 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Nazlı ÖZKARAKAŞOĞLU
  Telefon
  Fax
  Belirtilmemiş
  Adres
  Merkez : Sarıyer Merkez No: 21 D:1 Şube : Chistopolskaya ulitsa d.28 Moscow/Russia
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  gorusgo.com@gmail.com
  Web Sitesi
  www.gorusgo.com

  GoRusGo Studio, internet konulu kurumsal çözüm ve danışmanlık hizmetleri vermek için  kurulmuştur.

  2015'den günümüze iş ortaklarımızın güvenini ve müşteri memnuniyetini sağlamak, internet mecrasındaki tanıtım ve marka iletişimi stratejilerine yön vermek, çözüm ortağı olduğu müşterileri ile güçlü bir bağ kurmak, web tasarım ve yazılım sektörünün en tepesinde kendine yer bulmak hedefine varmak niyetindeyiz.

  Kuruluşundan bu yana “ Müşterilerimiz için hergün daha iyi/kaliteli ve yenilikçi hizmet..” ilkesiyle yola çıkan GoRusGo Studio her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesi, güleryüzlü ve güçlü ekibi ile her alanda siz müşterilerinin yanında olmaya devam ediyor. Matbaa denilince akla gelen bütün hizmetleri vermekteyiz.. Tasarımdan başlayarak müşteri destekli olarak baskı ya kadar devam ediyoruz.. Ürünlerin baskı sürecini hızzlandırarak müşteriye işi hızlı kargo ile göndermekteyiz

  Her zaman yaptığı işin merkezine müşterilerini koyan GoRusGo Studio, iş yapma amaçlı değil çözüm ortağı olma amaçlı projelerde yer alıyor.

  Sektöründe modern ve yenilikçi iş anlayışına sahip olan GoRusGo Studio  ilke edinmiş olduğu politikalar doğrultusunda çalışan değerlerini yaşatarak, her küçük şeyin büyük fark yarattığı ve değer kattığına inanarak sektöründe doğru,kaliteli ve güvenlir hizmet vermeye devam etmektedir.

  Tüm müşterilerimize kurumsal firma veya marka değeri katan, inovatif, çözümler ile yüksek kaliteli, profesyonel web tasarım , yazılım ve tasarım baskı hizmetleri vermekteyiz.

  Henüz Resim Eklenmemiş...
  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll