GMT Endüstriyel eloktronik - / | https://www.firmasepeti.com

Etiketler

GMT Endüstriyel eloktronik
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 30 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  GMT Endüstriyel eloktronik
  Fax
  02166680003
  Adres
  Çubuklu Mahallesi Boğaziçi Caddesi No:6/B 34805
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  gmt@gmtcontrol.com
  Web Sitesi
  http://www.gmtcontrol.com

  GMT ENDÜSTRİYEL ELEKTRONİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. 30 yılı aşan endüstriyel kontrol, proses kontrol ve otomasyon birikimi üzerine, tamamen teknik ekipten oluşan yapısıyla, bu coğrafyada yapılması imkansız olduğu düşünülen konulara eğilmek, bu konularda üretim yapmak ve pazarlama faaliyetinde bulunmak üzere kurulmuştur.

  Asıl faaliyet konusu makine üretiminde ve fabrika otomasyonunda toplam çözüme yönelik ürünler üretmek olan GMT, ülkemizde endüstriyel PLC üreten tek kuruluştur. Üretimini yapmış olduğu PLC' ler kendi alanında dünya çapında firma ürünleriyle teknik açıdan rekabet edebilecek özelliklere sahip olup bazı özellikleri ve kullanım kolaylığı açısından birçok avantajı bulunmaktadır.

  GMT, %100 üretim ve tasarım teknolojisine sahip olduğu PLC ve Ekranlı Mini PLC' lerin yanında, toplam çözüm sunmak gayesi ile HMI' lar (Operatör Panelleri), AC inverterler, Servo Motor ve Sürücüler, Step Motor ve Sürücüler, seri haberleşebilen ve RF çalışabilen ürünleri de sanayinin hizmetine sunmaktadır.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll