G&Z Organik Kozmetik - / | https://www.firmasepeti.com

Etiketler

0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 49 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Mustafa Nahhas
  Fax
  Belirtilmemiş
  Adres
  Suadiye Mah. Bagdat Cad. 393/1/22 Kadikoy
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  info@gzorganic.net
  Web Sitesi
  https://gzorganic.net/

  Detay yazınızı bu a

  1300'lü yıllardan beri ailecek nesilden nesile nakledilen edilen cilt bakımı ve cilt ilacı reçeteleri kulanmaktayız. Bu aile mirasımıza uzun zaman boyunca sahip çıktık ve büyük bir özenle bu mirası yaşattık. Sağlığı ve doğallığı yaymak amacıyla organik, sağlıklı ve çevre dostu reçetelerimizi insanlarla paylaşmaya karar verdik. Bu bağlamda yalnızca bitkisel ve organik ham maddelerden üretilen ürünlerimizin yaygınlaştıkça insanlara değer katacağına inanmaktayız. Bu zengin mirasımızı markalaşarak herkesle paylaşmak bizim için büyük bir mutluluk sebebidir.

   

  Misyon

  G&Z Organic olarak misyonumuz doğal, vegan ve el yapımı kozmetik ürünlerimizle her evde bulunmaktır. G&Z Organic, kendini sürekli geliştirerek müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmakta ve sektörde global bir lider olmayı hedeflemektedir.

   

  Vizyon

  G&Z Organic olarak vizyonumuz çevre dostu, lüks ve organik ürünlerimizle güvenilir bir marka olarak müşterilerimize değer katmaktır. İnsanlığın en değerli kazancı olan sevgi ve barışa katkı sunmak için yaptığımız her satışta belirli oranlarda yardım ve bağış yapmaktayız.

  lana girebilirsiniz, firma profilinizde görünecektir.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll