FAVORİ - İstanbul / Fatih | https://www.firmasepeti.com

Etiketler

0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 101 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Favori
  Fax
  02125121145
  Adres
  Molla Fenari Mah. Nuruosmaniye Cad.No:20
  İl/İlçe
  İstanbul / Fatih
  Semt/Mah.
  Eminönü/Cağaloğlu /
  Mail
  musteriiliskileri@favori.com.tr
  Web Sitesi
  www.favori.com.tr/

  HAKKIMIZDA
   
  Avrupa`nın en büyük ve modern kuyumculuk tesisine sahip Favori, mağazalarında satılan ürünlerin %95 ini Avrupa Birliği kalite ve standartlarında kendi tesislerinde üretiyor. Kalan %5 ini seçkin İtalyan firmalarından ithal ediyor.
  Favori, yurt içinde farklı şehirlerde 100`ün üzerinde Favori mağazası ve 1000`in üzerinde satış noktası aracılığıyla tüketicisiyle buluşuyor. 
  Favori mağazalarında kadın, erkek ve çocuklara yönelik her yaşa ve zevke hitap edecek A dan Z ye geniş bir ürün çeşitliliği sunuluyor.
  Tasarım uzmanı olan Favori; 45`in üzerindeki tecrübeli tasarımcısıyla yılda ortalama 6.000 yeni, farklı, modaya uygun ve seçkin ürün tasarlıyor. 
   
  Ürün grupları arasında büyük ilgi gören taşlı takımların yanı sıra özel koleksiyonlar, taşsız takımlar, incili, mineli takılar, bileklikler, kolye uçları, yüzükler, küpeler, bilezikler, genç, çocuk ve erkek takıları, pırlantalı ve elmas takılar bulunuyor.
   
  Favori takıları, seçkin kadrolar tarafından, en kaliteli hammaddeler ile son teknolojiler kullanılarak el emeği ile üretilir. Favori`nin Kalite üretim sistemi Avrupa Birliği standartlarındadır.
  Favori takıları alerji yapmaz. Çünkü Avrupa birliği BS-EN-1811 standartlarına göre üretilir.
  Favori, yerli ve İtalyan hocaların eğitim verdiği tasarım okulu olan tek firma. Bu okul; bir taraftan sektöre yeni tasarımcılar kazandırırken, diğer taraftan Favori`nin takı modasına öncülük yapmasına ve Favori mağazalarına her hafta yeni, güzel, ve diğerlerinden farklı, seçkin modeller eklenmesine katkı yapıyor.
   
  Sektörde pek çok yeniliğin öncüsü olan Favori`nin mağazalarında satılan takılar, TSE güvenceli olup, ömür boyu ayar ve kalite garantisiyle satılıyor. Takıların bakımları ve gerektiğinde tamirleri ücretsiz yapılıyor. 
  Müşterilerini memnun etmekten öte hayran bırakmayı hedefleyen Favori, mağazalarında hizmet kalitesini yükseltmek için eğitime çok önem veriyor. Bu amaçla 2005 yılında Favori Altın Akademisi`ni kuran Favori, Altın Akademisi`nin çatısı altında bayilerine; perakendecilik, pazarlama ve iletişim konularında eğitimler veriyor, eğitici kitaplar yayımlıyor.
   
  Favori`nin 2008 yılında açmaya başladığı, şu anda 100 ü aşan Favori mağazalarının sayısı her hafta artıyor. Bayi olan firmaların %99 unu daha önce Favori`nin satış noktası olan kuyumcular veya Favori mağazası açıp başarılı olunca mağaza sayısını artırmak isteyen Favori bayileri oluşturuyor.
   
  Türkiye`de İTÜ`nün yanı sıra Marmara ve Balıkesir üniversitelerinin takı tasarımıyla ilgili bölümlerine destek veren Favori, kuyumculuk eğitimi veren fakültelerin öğrencilerine kendi bünyesinde staj imkânı sunuyor.
  Üretim tesislerinde Avrupa standartlarında arıtma işlemi gerçekleştiren Favori, ayrıca TEMA Vakfı ve Orman Bölge Müdürlükleri işbirliğiyle çeşitli illerde ağaçlandırma çalışmaları yürütmektedir.
   

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll