evren tercüme - / | https://www.firmasepeti.com

Etiketler

0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 34 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  evren tercüme
  Fax
  02124277700
  Adres
  Kapı Kahyası Sk. No:14/B
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  evrentercume@gmail.com
  Web Sitesi
  https://www.evrentercume.com

   
   
   

  Evren Tercüme Bürosu, noter tasdikli profesyonel tercüme hizmeti veren İstanbul – Beyoğlu merkezli bir firmadır. Kurulduğu günden bu yana ülkemizdeki tercüme sektörüne yeni bir soluk getirmeyi hedefleyen firmamız, dünyanın dört bir yanından kişi ve kurumlara dünya standartlarında çeviri hizmeti vermektedir.

  Bizzat profesyonel çevirmenler tarafından yönetilen Evren Tercüme Bürosu, çeviri sektörünün gereksinimlerini karşılayacak kurumsal donanıma sahiptir. Kaliteli bir tercümenin, sıkı bir ekip çalışmasından geçtiğinin bilincindeyiz. Alanlarında uzman deneyimli çevirmenlerimizden editörlerimize, yetkin dil uzmanlarımızdan proje yöneticilerimize kadar ekip olarak özveriyle çalışarak ‘hızlı, kaliteli ve kusursuz’ çevirileri müşterilerimize sunmaktayız.

  Tercüme edilecek belgeniz önce deneyimli proje yöneticilerimizin sorumluluğuna verilir. Proje yöneticisi, belgeyi en uygun çevirmen arkadaşımıza yönlendirir. Tercümesi yapılan belge, uzman editörlerimiz tarafından kontrol edilir, olası eksiklikler çevirmen arkadaşımızla  koordineli olarak giderilir. Sonrasında belge uzman dil denetmenlerinin kontrolünden geçer, proje yöneticimiz tarafından son okuması yapıldıktan sonra müşteriye teslim edilir. Bitirdiğimiz çeviri projelerindeki yüksek kaliteyi işte bu disiplinli ekip çalışmasına borçluyuz.

  VİZYONUMUZ ve HEDEFLERİMİZ

  • Tercüme sektörüne yeni bir soluk getirmek için yola çıkan firmamız için kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti vazgeçilmez unsurdur.
  • En saygın tercüme büroları arasında kalıcı bir yer edinmek, Türkiye genelinde büyük çaplı firmaların dünyaya açılmasına katkı sağlamak, bilimsel ve akademik alanlarda ülkemizin dünya ile entegre olmasına destek vermek, yabancı dil konusunu kişisel ve kurumsal bazda engel olmaktan çıkarmak, tercüme sektöründe yeniliklerin öncüsü olmak ve ülkemizin sektörel olarak dünya standartlarına ulaşması için çalışmalar yapmak firmamızın hedefleri arasındadır.

  10 MADDEDE NEDEN EVREN TERCÜME?

  1. Doğru ve Eksiksiz Çeviri: İster sözlü ister yazılı çeviri olsun, bize teslim ettiğiniz tüm tercüme işlerini kaynak metne sadık kalarak yapıyoruz.
  2. Ekip Çalışması: Size en iyi çeviri hizmetini sunmak için tercüme işleminin tüm aşamalarını uzman ekibimizle eksiksiz takip ediyoruz.
  3. Uygun Fiyat Garantisi: Kaliteden ödün vermeden tüm tercüme hizmeti verdiğimiz tüm alanlarda uygun fiyat garantisi veriyoruz
  4. Zaman yönetimi: İşlerimizi disiplinli bir şekilde planlıyoruz. En hızlı çeviri hizmetini sunuyoruz fakat asla işleri aceleye getirmiyoruz.
  5. Kalite güvencesi: Yaptığımız işlere imzamızı atıyoruz.Her ne şartlarda olursa olsun kaliteden asla ödün vermiyoruz.
  6. Müşteri Memnuniyeti: Uzun zamanlı çözüm ortaklıklarını kısa vadeli kazançlara tercih ediyoruz. Hizmetimizden memnun kalmayan tek bir müşterimiz olmamasını kendimize ilke ediniyoruz.
  7. Gizlilik prensibi: Bize teslim ettiğiniz tüm belge ve dokümanınız için gizlilik güvencesi veriyoruz.
  8. Yenlikçilik: Dünyadaki sektörel gelişmeleri yakından takip ederek sürekli kendimizi güncelliyoruz.
  9. Sorumluluk: Bize teslim ettiğiniz tercüme işlerinizin söz verilen zamanda teslimini garanti ediyor, en iyi hizmeti vermek konusunda tüm sorumluluğu üzerimize alıyoruz.
  10. Çevirmen hakları: Personelimizin emeklerinin karşılığını alması için büyük hassasiyet gösteriyor ülkemizde çevirmenlik mesleğinin özlük haklarının yükseltilmesi için inisiyatif kullanıyoruz.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll