Ervolift asansör - / | https://www.firmasepeti.com
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 59 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Ervolift asansör
  Fax
  04742252050
  Adres
  Şehitler Mahallesi Turan Çelik Caddesi No:61
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  info@ervolift.com
  Web Sitesi
  http://www.ervolift.com/

  ERVO ASANSÖR olarak geçmişi 2003 yılına uzanan, 2015 yılı itibari ile de faaliyetlerine başlamış olan firmamız; asansör sektöründe her türlü elektrikli hidrolik, insan, hasta ve yük asansörleri, yürüyen merdiven sistemleri için tasarım, montaj, periyodik bakım ve servis hizmeti vermektedir. Konusunda uzman, genç ve dinamik kadromuz, modern bakış açımız, güven ve müşteri memnuniyeti üzerine kurulu hizmet anlayışımız ile çalışmalarımıza hız kesmenden devam etmekteyiz. Firmamız müşterilerin her türlü sorununda kaliteli, estetik ve yenilikçi çözümler sunmakta, hızlı bir şekilde destek sağlamaktadır. Firmamız ilkelerinden taviz vermeden büyümeyi hedeflemektedir. ERVO ASANSÖR; orijinal ürün, ileri teknoloji, titiz işçilik, kaliteli hizmet anlayışı ve referanslarıyla müşteri tarafından tercih edilen bir şirket haline gelmiştir. Hizmet kalitesinin yanında, asansör sektöründe en önemli husus; güvenlik faktörüdür. Hizmet ve ürünlerimizde kullanmakta olduğumuz malzeme ve ekipmanlarda birincil önceliğimiz; asansör kullanıcılarının can ve mal güvenliğinin sağlanmasıdır.

   

  Misyonumuz: Asansör sistemleri kullanılarak, insan ve malzemelerin Ervo Lift Asansörleri ile, sorunsuz ve güvenli taşınmasını sağlamak.

   

  Vizyonumuz : Taşıma sistemlerinde; kalite, güvenlik, ve hizmet mükemmelliği ile; Kars ve Dogu Anadolu bölgesinde herkesçe tercih edilen lider asansör firması olmak.

   

  Hizmet Politikamız : Müşteri ihtiyaç, tercih ve beklentilerini analiz edip, alanlında iyi eğitilmiş personelimiz ile kaynaklarımızı etkin kullanıp, sistemimizi ve ürünlerimizi gözden geçirip, alınan geri bildirimler neticesinde sürekli iyileştirmeler yaparak, kalite ve teknolojide öncü, bölge pazarında lider, ürünlerinin güvenliği, konforu ve estetiği ile daima müşteri memnuniyetini sağlamak firmamızın hizmet politikasıdır.

  Kalite Politikamız :Müşteri memnuniyeti temelinde teknolojik gelişmeler doğrultusunda, ürün ve hizmetlerimizde konfor, güvenilirlik ve dayanıklılık esasları kalite politikamızı belirlemektedir.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll