Endüstriyel Ekipman Seç - / | https://www.firmasepeti.com
Endüstriyel Ekipman Seç
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 142 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Olkan ÇAKIR
  Fax
  Belirtilmemiş
  Adres
  İtfaiye meydanı, ulus, Ayhan Sk. no 8, 06030 Altındağ / Ankara
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  endustriyelekipmansec@gmail.com
  Web Sitesi
  http://www.endustriyelekipmansec.com

  Ankara içerisinde yer alan hizmetlerimiz ile şehrimizin dört bir yanına aynı kalitede hizmeti götürerek her zaman müşteri odaklı çalışmalar yaptık. Endüstriyel ürün grubuna giren her çeşit Sıfır ve 2.El Ekipmanları ürünleri alıyor ve satışını yapıyoruz.

  Endüstriyel Ekipman Satanlar ve Endüstriyel Ekipman Alanlar kategorisinde sattığımız ürünler; Kafeterya Endüstriyel Malzemeler, 2. el Cafe malzemeleri , 2. el Lokanta malzemeleri , ikinci el Restaurant malzemeleri , 2. el Otel malzemeleri , 2. el Bar ekipman malzemeleri , 2. el Catering malzemeleri 2.el endüstriyel mutfak malzemeleri ve ikinci el endüstriyel mutfak ekipmanları arıyorsanız yada satıyorsanız sizlere bir telefon kadar yakınız. 2. El Endüstriyel Mutfak Ekipmanlarında kampanyalı fiyatlar, bol ve geniş ürün yelpazesi ve paslamaz ürünlerimiz 304 kaliteden oluşmaktadır. İkinci el endüstriyel mutfak ürünlerini; komple veya tek parça ikinci el endüstriyel mutfak malzemeleri alıyoruz. Onarım, Bakım ve temizliğini yapıldıktan sonra satışa çıkarıyoruz. Ürünlerimizin tamamı KROM-TEK (endustriyelekipmansec.com) garantisi ve güvencesiyle satılmaktadır.

  Krom-Tek Endüstriyel ekipmanları, kurulduğu günden bugüne koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi, kaliteli malzeme kaliteli işçilik anlayışı, ekonomik fiyatlandırma ve ürün çeşitliliği ile Endüstriyel Ekipman Sektörüne hizmet vermektedir. Korm-Tek Ankara İtfaiye bölgesinde kendi sektöründe isim yapmış. 20 yıllık firmadır. Endüstriyel Ekipman Satanlar arasında 1. numaralı tercihler arasına girmiştir. Endüstriyel Ekipman Alanlar da ise 30 yakın ilancı (elemanı) mevcuttur.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll