Emin Çanta - / | https://www.firmasepeti.com

Etiketler

0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 437 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Emin Çanta
  Fax
  02125654521
  Adres
  Yenidoğan Mah. Sönmez Sk. No: 27/B
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  emin-canta@hotmail.com
  Web Sitesi
  www.emincanta.com/

  Hakkımızda

  Müşteri memnuniyeti ve kalite ilkeleri doğrultusunda faaliyet gösteren Emin Çanta, 24 yıllık sektörel deneyimi ve geniş üretim altyapısıyla sektörünün öncü firmaları arasında yer almaktadır. Özellikle okul ve sırt çantalarının üretimine yoğunlaşan firmamız aynı zamanda set bavulların imalatını da yapmaktadır.

  Yenilikçi modelleri ve geniş renk seçenekleriyle siz değerli müşterilerimizin beğenisini kazanan çantaların tasarımları, modern bir anlayış ve sektörel yeniliklerin takibi doğrultusunda oluşturulmaktadır. Firmamız bünyesinde satışı ve imalatı yapılan ürünlerden bazıları; sırt çantası, okul çantası, spor çantası, evrak çantası, seyahat çantası, bavul çeşitleri ve promosyon çantalarıdır.

  Emin Çanta olarak, müşteri memnuniyeti ve kalite ilkeleri doğrultusunda, siz değerli müşterilerimize sunduğumuz ürünlerin kaliteli ve kullanışlı olması için gösterdiğimiz özeni, ürünlerimizin uygun fiyatlı olması içinde göstermekteyiz.

  Firmamız ve üretimini yaptığımız çantalarla ilgili daha geniş bilgi almak için bizlerle telefon yada mail yoluyla iletişime geçebilirsiniz. Firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, dostluğumuzun ve hizmetlerimizin daha uzun yıllar devam etmesini dileriz.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll