Emek Hasta Yatakları - / | https://www.firmasepeti.com
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 63 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Ümit Uz
  Fax
  2126150588
  Adres
  Muratpaşa Mah. Sofular Cad. No:72
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  emekhastakaryolasi@gmail.com
  Web Sitesi
  https://www.hasta-yataklari.com

  Emek Sağlık, sağlık ürünleri endüstrisinde hasta yatağı üreticisi olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

  Çok çeşitli hasta karyolası kataloğuna sahip olmamızın sebebi, her gelir düzeyine uygun fiyatlarla hitap ederek, insanların hasta yataklarını lüks bir dayanıklı tüketim malı olarak düşünmelerinin önüne geçmektir. Emek Hasta Yatakları firmasında, elektrik motorlu hasta yatakları çeşitlerinin felçli/yatalak hastaların günlük ihtiyaçlarını kolaylaştırmak için lazımlıklı modelleri de satılık olarak bulunabilir.

  Güncel ürün portföyümüz ile sizlere son teknoloji ile imal edilmiş modern hasta yatakları sunuyoruz. Her ölçü ve özellikte hasta yatağı firmamızdan satılık veya kiralık olarak temin edilebilir. Satış sonrası servislerimizden tüm müşterilerimiz ücretsiz faydalanabilir. Tüm ürünlerimiz 2 yıl servis ve 10 yıl yedek parça garantisi ile satılır.

  Hasta karyolası imalatını ihtiyaçlara göre yapan Emek Sağlık ev tipi modelleri sayesinde de evde daha rahat hissettirecek hasta yatakları geliştirmiştir. Ürünlerimizle ilgili her türlü bilgi, destek, satın alma ve kiralama ile ilgili sorularınız için bizi arayabilirsiniz. Haftanın yedi günü İstanbul ili ve ilçeleri başta olmak üzere, Tüm Türkiye illerine teslimatımız vardır.

   
  MİSYONUMUZ

  Misyonumuz; yatan hastaların tedavi süreçlerinde en önemli yardımcı ekipmanlardan birisi olan hasta yatağı imalatı ve insanlar için daha fazla fayda sağlayacak hasta karyolaları geliştirme prensibiyle hareket ederek halkımıza maksimum fayda sağlamaktır.

   
  VİZYONUMUZ

  Ar-ge çalışmalarımız ile takip ettiğimiz gelişen teknolojik imkanları üretimini yaptığımız hasta yataklarını daha da geliştirmek için kullanarak sağlık sektörüne ve evde bakımı yapılan hastalara en kullanışlı ürünleri uygun maliyetlerle ulaştırmak vizyonumuzdur.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll