EMART BUKLET - / | https://www.firmasepeti.com
EMART BUKLET
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 86 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  EMART BUKLET
  Fax
  0216 4521525
  Adres
  CUMHURİYET MAHALLESİ İLKE SOKAK NO:8/A YAKACIK
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  info@emartbuklet.com
  Web Sitesi
  http://www.emartbuklet.com

  EMART BUKLET, kendi geliştirdiği üretim yöntemleri, üstün tasarım gücü ve deneyimli uzman kadrosu ile buklet ve otel malzemeleri sektörünün önde gelen firmalarından biri durumundadır.Hizmette sağladığı kalite, sürdürdüğü araştırma ve geliştirme çalışmaları ve ticari itibarı ile sektöründe satış ve üretim yönünden liderlik konumuna doğru emin adımlarla ilerlemektedr.

  EMART BUKLET, tam hizmet anlayışıyla otelinizde ihtiyaç duyduğunuz buklet ürünlerinin yanı sıra, otel ekipmanları, tekstil ürünleri, konusunda uzman kadrosuyla çalışmalarını sürdürmektedir.

  Zamanında teslimat ve kalite ile müşteri memnuniyetini kendine ilke edinen firmamız, başta otel sektörü olmak üzere; hastahaneler, Orduevleri, Spor ve spa merkezleri gibi birçok alanda faaliyet göstermektedir.

  Gelen talepler doğrultusunda model, renk, tasarım ve ambalaj hazırlayarak istenilen konsepti hazır hale getirmekteyiz.

  Tasarım ve üretim alanında yurt içinde ve yurt dışında tüm yenilikleri yakından takip ederek, sürekli kendini geliştiren, müşterilerine her zaman en iyiyi en uygun fiyata sunmayı amaçlayan profesyonel bir ekiple yolumuza ilk günkü heyecan ile devam ediyoruz.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll