Eko Halı - / | https://www.firmasepeti.com
Eko Halı
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 43 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Eko Halı
  Fax
  (0216) 590 02 05
  Adres
  Yukarı Dudullu Mah. Necip Fazıl Bulvarı Keyap Ticaret Merkezi, D/1 Blok, No:52
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  info@ekohali.com
  Web Sitesi
  http://www.ekohali.com/tr/contact.aspx

  Eko Halı, 1994 yılında ipek halı üretim ve ihracat amacıyla kurulmuştur. 1998 yılında yurt dışında modern halı, kilim üretimi ve ithalatı ile iç pazarda dağıtıma başlamıştır.

   

   

  2000 yılında kendi koleksiyonlarını oluşturarak, yurt içi ve yurt dışındaki halı mağazalarına tedarik hizmeti vermeye başlamıştır.

   

  2007 yılından sonra üretim yatırımları ile "MEVCUT OLMAYANI ÜRETMEYE ODAKLANDIK" prensibiyle üretime başlamıştır. Üretimle birlikte proje kapsamındaki işleri de gerçekleştirebilir duruma gelmiştir.

   

  Eko Halı, makine ve el dokuma halıları, kilim, Disney çocuk halıları, natürel ve suni deri halı koleksiyonları, patchwork halılar, shaggy halılar ve müşteri talebinde sınırları kaldıran ONNO koleksiyonu ile yurt içi ve yurt dışındaki satış noktalarına kaliteli ve hızlı hizmeti en uygun maliyetler ile vermek için çalışmaktadır.

   

  Disney halılarda Türkiye lisanslı üreticisi olan Eko Halı ayrıca Almanya, Amerika Birleşik Devletleri, Arnavutluk, Azerbeycan, Belçika, Birleşik Arap Emirlikleri, Çin, Hindistan, Hollanda, İran, İspanya, İtalya, Kıbrıs, Kore, Kosova, Libya, Lübnan, Mısır, Moldova, Özbekistan, Portekiz, Ukrayna, Rusya, Yunanistan ülkelerine ihracat yapmaktadır.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll