duru dil kursu - / | https://www.firmasepeti.com

Etiketler

0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 63 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  duru dil kursu
  Fax
  02425032003
  Adres
  Meydan Kavağı Mahallesi Perge Bulvarı 1584 Sokak Alaylı Sitesi B-Blok No: 5 Kat: 1 Daire 2 MURATPAŞA
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  info@durudilkursu.com
  Web Sitesi
  www.durudilkursu.com

  HAKKIMIZDA

  DURUDİL Yabancı Dil Kursu  Avrupa Birliği standartlarına uygun yabancı dil eğitimi vermekte olup, uyguladığı dil eğitim sistemi tüm Avrupa Birliği ülkelerinde uygulanan Avrupa Konseyi Ortak Dil Kriterlerine uyumludur.

  Avrupa Konseyi 1949 yılında, 45 ülke tarafından Avrupa'da kurulmuş bir organizasyondur. Avrupa Konseyi Ortak Dil Kriterleri (Common European Framework - CEF), yabancı dil seviyelerini net ve anlaşılır, standartlar ve ölçeklerle sunan ve dolayısıyla kişinin hangi seviyede hangi bil becerilerine sahip olabileceğini açıklayan, Avrupa Konseyi tarafından oluşturulmuş bir programdır. Uygulaması Avrupa ile başlamıştır, ancak AB ülkeleri dışında da giderek yaygınlaşmıştır.

  Öğrenenin bağımsızlığını temel alan Avrupa Konseyi, Avrupa Dil Portfolyosu ile kendini değerlendirme amacıyla; kişinin bulunduğu seviyeyi dili kullanım detaylarına göre bulabileceği bir ölçek oluşturmuştur.  Bu ölçek hedefinizi belirlemenizi ve dil öğreniminizdeki ilerlemenizi Avrupa standartlarında takip edebilmenizi sağlar.

  Bu bağlamda DURUDİL’de eğitim verilen tüm diller A1, A2, B1, B2, C1 ve C2 olmak üzere 6 Dil Seviyesinden oluşmakta olup, bu seviyeler CEF Kriterine uygun materyaller ve değerlendirme sistemleri ile uygulanmaktadır.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll