Clean Lazer Estetik Medikal - / | https://www.firmasepeti.com
Clean Lazer Estetik Medikal
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 104 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Ömer Bozbayındır
  Telefon
  Fax
  2128768977
  Adres
  Saadetdere Mahallesi 67.Sokak No:34/A
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  info@cleanlazer.com
  Web Sitesi
  http://www.cleanlazer.com/

  Clean Lazer 2002 yılında sektördeki boşlukları, eksiklikleri sistematik bir şekilde analiz ederek kozmetik, estetik ve güzellik sektörüne tüm dünyada kullanılan en son teknolojik cihazları tedarik etmek amacı ile kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, kalite, uygun fiyat, dürüstlük ve devamlılığı kendisine ilke edinmiştir.

  Epilasyon, IPL sistemleri, zayıflama, profesyonel cilt ve vücut bakım cihazları gibi estetik merkezleri ve güzellik salonlarının ihtiyacı olan tüm (Bakanlık onaylı) cihazların ve gerekli medikal malzemelerin satışını gerçekleştiren firmamız, satış sonrası destek ve bakım hizmetinide, en kusursuz şekilde vermektedir. Merkezi İstanbul'da olan Clean Lazer, cihaz temini ve cihaz teknik destek hizmetini de vermektedir.

  Heraeus Noblelight şirketinin Türkiye temsilcisidir.

  IPL, Alexandrite lazer, E-light sistemleri için yüksek kaliteli flaş lambaların dağıtımını Türkiye içine ve yurtdışına yapmaktadır.

  Yenilikleri sizin adınıza takip eden Clean Lazer bir çok ürünü çatısı altında toplamıştır. Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Almanya, İtalya, Rusya başta olmak üzere ihtiyaçlara göre dünyanın birçok farklı noktasından çözümler sunan Clean Lazer, teknik anlamda sektörde ciddi işlere imzalar atmıştır. Avrupa'nın bir çok ülkesine IPL başlıkları ve lamba temin etmektedir. İstanbul ve Türkiye'nin bir çok şehrinde Lamba Değişimi yapmaktadır.

  Sizlerle çalışmaktan ve sizlerle tanışmaktan daima büyük mutluluk duyuyoruz...

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll