Çeşit Mensucat - / | https://www.firmasepeti.com
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 105 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Mümtaz Özbilen
  Fax
  Çeşit Mensu
  Adres
  Halkalı Asfaltı No:193 Sefaköy / İstanbul
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  info@cesit.com
  Web Sitesi
  https://cesit.com.tr

  VİZYONUMUZ

  Balıkçılık malzemeleri ile avcılık sektöründe, ShieldNets markası ile güvenlik ve koruma amaçlı farklı ağ kullanım alanlarında pazarın ilk tercih edilen markası olmak

  MİSYONUMUZ

  Çalışanlarımızın gelişimi ve katılımı ile sürekli olarak balıkçılık malzemeleri pazarının ve ağın kullanıldığı tüm diğer alanlarda, çözüm odaklı olarak beklentilerini aşmak, paydaşlarımıza yüksek kazanç sağlamak ve ülkemizin gelişmesine katkıda bulunmak.

  KALİTE POLİTİKAMIZ

  Çeşit Mensucat A.Ş, müşteri beklentilerindeki değişimleri sürekli izleyen ve doğru olarak tespit eden, bu beklentilere eksiksiz ve hatasız karşılık vermeyi amaçlayan, müşteri memnuniyetini önemseyen, yasal şartlara uyum sağlayarak, Kalite Yönetim Sistemine önem veren ve sürekli gelişmeye açık bir kuruluştur. Amaç ve bağlamına yönelik hedeflerini geliştirir.

  KALİTELİ İŞLETME HEDEFİMİZ

  Hammadde alımı ve depolama dahil tüm zincirde “ilk defada ve her zaman doğru” prensibine uygun işletme ve yönetim anlayışı uygulamaktır. Bu amaçla uygunsuzlukların tespitine ve uygunsuzluğun önlenmesi için düzeltici faaliyetlerin aksatılmadan yerine getirilmesine önem verilir. 

  KALİTELİ TASARIM HEDEFİMİZ

  Yeni bir ürün geliştirirken müşteri beklentisine en uygun kalite ve mümkün olabilecek en düşük maliyetteki üründe meydana gelebilecek uygunsuzlukları önceden görmek ve önlemektir.

  HATALARA ANINDA VE SİSTEMLİ MÜDAHELEMİZ

  Uygunsuzlukları doğru zaman ve aşamada saptamak ve sürekli kalite gelişmesi amacıyla izlemektir. Belirlenen hedeflerin dışına çıkan sapmalarda düzeltici önleyici faaliyetleri başlatmak ve izlemektir.

   

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll