cem sünger - / | https://www.firmasepeti.com
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 46 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  cem sünger
  Fax
  0 216 499 26 27
  Adres
  Yukarı Dudullu Mh. Natoyolu Cd.Kerem Sk.No:27
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  info@cemsunger.com
  Web Sitesi
  info@cemsunger.com

   Cem sünger ve Döşeme malzemeleri Mart 1995 tarihinde İstanbul Ümraniye' de Modoko yakınlarında ticari faaliyetine başlamıştır.       Bugünkü gücünü müşteri talep ve memnuniyeti doğrultusunda sağlayarak gelişen şirketimiz Firmamızın öncelikli prensibi ve politikası olan kaliteli, güvenilir ve hızlı hizmet konusunda müşterilerimize hizmet vermektedir.

         İki farklı şehirde İstanbul Ümraniye ve Bursa İnegöl'de hizmet vermeye devam etmektedir. 2013 yılı itibari ile 18 yılını dolduran şirketimiz toplamda 12.000 m2 kapalı depolama alanına sahiptir.Şirketimiz süngersektöründe lider firmalardan biri olan Safaş süngerin ana bayiliğini yapmakta ve İnegöl ve Ümraniye'deki tesislerinde sünger kesimi yapmaktadır. Yine aynı şekilde döşeme malzemeleri ve aksesuarlarında da kendi sektöründe söz sahibi birçok firmamın temsilciliğini yapmaktadır.

         Firmamız yaklaşık 1000 farklı üründen 3000-3500 arasında farklı kalite ve şekilde; mobilya döşeme malzemeleriambalaj ürünleri, sünger, hırdavat, iplik, elektrikli ve havalı el aletleri, koltuk ve kanepe mekanizmaları, elyaf ve silikonlu elyaf çeşitleri zımba teli, elastik kolon ile bunlara ait diğer alt grup ürünlerini stoklarında bulundurmakta ve gerek yurtiçi gerekse yurtdışında birçok noktaya ürün satışını gerçekleştirmektedir.

         Firmamızın öncelikli prensibi ve politikası olan kaliteli, güvenilir ve hızlı hizmet konusunda müşterilerimize hizmet vermektedir.Bu doğrultudaMemnuniyetiniz, Memnuniyetimizdir.

   

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll