BozokBilişim - / | https://www.firmasepeti.com
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 57 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  BozokBilişim
  Fax
  0542399648
  Adres
  Medrese Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı Mehmet Akyol Apt:126/1
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  info@bozokbilisim.com
  Web Sitesi
  http://www.bozokbilisim.com/

  2015 yılı itibariyle çalışmalarına başlayan Bozok Büro makineleri & Bozok Bilişim bölgedeki her sektörden kuruma“Güçlü Kurumlar İçin” felsefesiyle hizmet vermeye başlamış bir bilişim firmasıdır.

  Bozok büro & Bilişim müşterilerine her türlü fotokopi makinaları bilgisayar ve iletişim teknolojileri konusunda hizmet vermektedir. Müşterilerine marka bağımsız olarak hizmet veren firmamız, projelerinde sunmuş olduğu hizmetlerde en iyi ürün ve fiyat performansına önem vermektedir.

  Sunmuş olduğu hizmetlerde deneyim ve birikimleriyle kurumsal müşterilerine danışmanlık, çözüm ve destek sunan Bozok  Bilişim’in faaliyet alanı arasında marka bağımsız ürün temini, proje tasarımı, kurulum, bakım, destek, yönetim danışmanlığı, güvenlik ve olağanüstü durum planlaması hizmetleri yer almaktadır.

  Müşterilerine sunmuş olduğu hizmetlerinde mükemmel hizmet anlayışını benimseyen Bozok Bilişim her geçen gün kaliteli hizmet çıtasını yükseltmek adına eğitim, uzmanlaşma ve sertifikasyon kriterlerini ön planda tutmaktadır.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll