BİTKİDEN DOĞAL YAŞAMÜRÜNLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ - / | https://www.firmasepeti.com
BİTKİDEN DOĞAL YAŞAMÜRÜNLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ...
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 44 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  BİTKİDEN DOĞAL YAŞAMÜRÜNLERİ SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
  Fax
  03882131166
  Adres
  Selçuk Mh. Burçak Sk. No: 11
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  info@lokmansenasultan.com.tr
  Web Sitesi
  http://bitkidendogal.com.tr/

  Lokman Sena Sultan Anadolu’nun Yeni Kaplanlarından Olmaya Çalışıyor !
  2012 yılı sonlarında “Bitkiden Doğal Yaşam Ürünleri Sanayi Ticaret Ltd. Şti” bünyesine geçen Lokman Sena Sultan gücüne yeni bir güç katarak yoluna devam etmeyi amaçlamaktadır. Artan sermayesi ile markalaşma yolunda önemli ve hızlı bir adım atılmış, yeni ve teknolojik tesisleriyle bitkiden gelen doğal yaşamı doğallığın yanında teknolojik olarak da güvenle sunmayı amaçlanmıştır.
  Ürün çeşitliliğinde 15 farklı grup 250’den fazla çeşidi ile bitkiden gelen doğal yaşamı müşterilerine güvenle sunmayı kendine hedef seçmiş, kaliteyi ön plana çıkarmıştır. Lokman Sena Sultan bitkisel ürünler olarak Macunlar,Kişisel Bakım ve Kozmetik Ürünleri,Şampuanlar,Bitkisel Çaylar, Pekmezler, Hakiki Nar Ekşisi ve Bitkisel Yağ gruplarında üretim yelpazesini çeşitlendirmiş, iç pazarda olduğu gibi dış ticaret yolunda da hızlı adımlar atmayı hedeflemiştir. 2013 yılı başından itibaren bayi ağını artırmaya başlayan firma Türkiye genelinde yeni bayilikler de vermektedir.
  2014 ortalarından itibaren genel temizlik ürünleri ve deterjan sektöründe de yaptığı yeni ortaklıkla bünyesine Artos, Doğuş gibi markalarıda katan Bitkiden Doğal Yaşam Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti. yeni dönemde bitkisel temizlik ürünleri üretimini de planlamaktadır. Temizlik grubunda 60’dan fazla ürün çeşiti ile üretime devam etmektedir.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll