Bilmezler Tekstil ve Makine - / | https://www.firmasepeti.com
Bilmezler Tekstil ve Makine
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 30 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Bilmezler Tekstil ve Makine
  Fax
  0212 429 5 191
  Adres
  TURGUT REİS MAH. CENGİZ TOPEL CAD. NO :25
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  info@bilmezler.com.tr
  Web Sitesi
  http://www.bilmezler.com.tr/

  Tekstil sektöründe çeyrek asırlık tecrübesiyle Bilmezler Tekstil ve Makine, müşterilerini yıllardır konfeksiyon üretiminde kaliteyi zirveye taşıyan ürünlerle buluşturmaktadır. 

  Sektördeki en son teknolojik gelişme ve yenilikleri bilgi birikimiyle birleştiren Bilmezler Tekstil ve Makine, bu birikimi müşterileriyle paylaşarak üretimde yaşanan aksaklıklara etkin ve kalıcı çözümler üretmektedir. 
   
  Müşteri odaklı yönetim anlayışı ve koşulsuz müşteri memnuniyetiyle çalışan şirketimiz; bilgili ve güler yüzlü personeliyle 

  DİKİŞ MAKİNALARI , YEDEK PARÇALARI , AİLE DİKİŞ MAKİNALARI APERE , DİKİŞ İPLİKLERİ, GÖMLEK MALZEMELERİ KIRTASİYE , KESİMHANE MALZEMELERİ , ASTAR TELA , HIRDAVAT ÇEŞİTLERİ , SARF MALZEMELER ÜTÜ SİSTEMLERİ AKSESUAR vs. departmanlarında profesyonel hizmet vermektedir.  
    
  BİLMEZLER TEKSTİL MAKİNE ;

  Oskar,Power,Oltalı,Bora,Güterman marka dikiş,nakış,saya,branda,deri iplik çeşitleriyle ;

  Brother, Pegasus, Juki, Typical, Kingtex, Siruba, Kansai, Sunstar, Zoje marka mekanik ve elektronik makineleri ile ;  

  Eastman, Maimin, KM, Mayer, marka kesim motorları ile ;  Kesimhaneler için pastal kağıtları ve her türlü kesimhane malzemeleri ile ; 

  Sürücü apere , Silter ütüleme sistemleri , Kuffon ,Class,Gentuğ Tela ve daha sayamadığımız birçok ürünleriyle siz değerli müşterilerine hizmete sunmaktadır.

  Bilmezler Tekstil ve Makine, tekstil sektöründeki yeni ve teknolojik gelişmeleri sunmaya ve sektördeki öncü rolünü sürdürmeye şimdiye kadar olduğu gibi gelecekte de siz değerli müşterileriyle mutlu bir beraberlik sağlayacaktır.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll