BilCELL Bilgisayar, İletişim ve Güvenlik - / | https://www.firmasepeti.com
BilCELL Bilgisayar, İletişim ve Güvenlik
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 144 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  BilCELL Bilgisayar, İletişim ve Güvenlik
  Fax
  02523194027
  Adres
  Eskiçeşme Mah.Turgutreis Cad. No:239 F1
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  info@bilcell.com
  Web Sitesi
  www.bilcell.com

  HAKKIMIZDA

  BilCELL Bilgisayar, İletişim ve Güvenlik uygulamalarında çözüm sunmaktadır. Projenin tüm tasarım ve düzenlemeleri ile pratiğe geçirilmesi işlemlerini, konusunda deneyimli ve sertifikalı personelimiz tarafından yapılmaktadır.

  MİSYONUMUZ

  BilCELL bünyesinde oluşturmuş olduğu sistem destek ekibi ile kurumsal müşterilerine Bilgi Teknolojileri alanında hizmet sunmayı hedeflemektedir.

  VİZYONUMUZ

  Bilişim Teknolojileri konusunda, dünya ölçeğinde ürün ve hizmet sunan, gelişen en son teknolojileri üreten ve ülkemize getiren, güven, kalite ve vizyonerliği ile ön plana çıkmış bir kurum olmak.

  BİLCELL BİLİŞİM KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ

  Müşterilerimize, Bilgisayar İletişim ve Güvenlik Sistemleri alanında uçtan uca çözümler sunmayı amaçlamış olan BilCELL, söz konusu çalışmalarımızı koşulsuz müşteri memnuniyetini gözeterek yürütmektedir. Bu nedenle, “Müşteri ihtiyaçlarına Uygunluk” anlamına gelen ‘Kalite', için bir iş yapış biçimine dönüşmüş durumdadır. Bu çerçevede BilCELL müşteri talebinin alınması, talebin analiz edilmesi, talebe yönelik çözümün oluşturulması, çözümün müşteriye sunulması ve çözüm sonrası hizmet aşamalarındaki iş yapış biçimleri ile ilgili olarak dokümanlarını oluşturmuş ve Kalite Yönetim Sistemini söz konusu dokümanların üzerine inşa ederek kaliteyi güvence altına almıştır.

  Bir işletmenin var olabilmesi için gerekli olan “İşletme – Çalışan – Müşteri” üçlüsünün farkında olarak, Kalite Politikamızı “Bilgisayar İletişim ve Güvenlik Teknolojileri alanında;

  • Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, en uygun çözümler ile uçtan uca karşılamak,
  • Verimliliği sağlamak
  • Çalışan ve müşteri memnuniyetini arttırmak,
  • Kalıcı müşteriler edinmek.
  • Şeklinde tanımlamış bulunuyoruz.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll