Best vitrin manken - / | https://www.firmasepeti.com

Etiketler

Best vitrin manken
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 109 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Best vitrin manken
  Fax
  0 212 361 90 71
  Adres
  Vatan Mahallesi Çifte Havuzlar Caddesi Akın Sokak No:1 Kat:3 Kalaycıoğlu İş Hanı
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  info@bestvitrinmanken.com
  Web Sitesi
  http://www.bestvitrinmanken.com

  Best vitrin manken olarak 8 yılı aşkın bir süredir gününde teslim garantisi ile hiçbir malzeme ve emekten ödün vermeden ürettiğimiz mankenlerin, sanatsal ve kalite içeriğini ön planda tutmayı başarmış bulunmaktayız.

  Best vitrin manken mağazalar için  için her türlü cansız vitrin mankeni bayan vitrin mankeni, erkek vitrin mankeni,çocuk vitrin mankeni,büst-tors-pantolonluk vitrin mankeni üretimi yapmaktadır. Bunların yanı sıra özel tasarım vitrin mankenleri, prova mankenleri, özel ölçü prova mankeni  de üretmektedir.

  Üretimini yaptığımız vitrin mankenlerinin toptan ve perakende olarak satışını gerçekleştirmekteyiz.

  Cansız vitrin mankenleri konusunda, vitrin ihtiyaçlarına göre  sadece mevcut vitrin mankeni modellerine bağlı kalmaksızın  her türlü vitrin mankeni ihtiyacınızı karşılamaktadır. Vitrin mankeninin sadece üretimi olarak değil  aynı zamanda vitrin mankeni kiralama hizmetini de vermekteyiz.

  Fabrikamızda uluslar arası standart ve beden ölçülerinde bayan vitrin mankeni, çocuk vitrin mankeni, erkek vitrin mankeni,pantolonluk vitrin mankeni,terzi prova mankeni,büst-tors ve vitrin aksesuarları üretmekteyiz.

  Vitrin mankeninin ana malzemesi polyester(fiberglass) dır. Her bir modelin ayrı bir kalıbı olup tüm modellerin beden ölçüleri de birbirinden farklıdır. Bedenler 36 bedenden başlayarak 38-40-42-44 diye ilerler.

  Yaptığımız iş tamamen el emeğidir. Hiçbir aşamasında makine yardımı yoktur.

  Vitrin mankeninin renklendirilmesinde kullanılan boya kalitesi gözle görünür bir şekilde hissedilmelidir. Vitrin mankeni boyası işçiliği ne kadar kaliteli ise, vitrin mankeni ana malzemesi olan polyester(fiberglass) ve macunlama işlerinin birinci sınıf olup olmadığı anlaşılabilmektedir.

  Vitrin mankeni ağırlığı vitrin mankeninin kalitesi için bir ölçü olmamakla beraber, mankenin kıyafeti taşıması önemlidir. İdeal ağırlıktaki vitrin mankeni kolay bir şekilde giydirilebilmelidir. İdeal vitrin mankeni ağırlığı bayanlarda 12 kg erkek mankenlerde ise 13 kg dır.

  Fabrikamız 700 m2 kapalı alanda stoklu ve seri imalatının yanı sıra tamir ünitesi de bulunmaktadır. Best vitrin manken olarak trendi takip eden makyaj ve stiller ile üretimimize devam etmekteyiz. Siz sayın müşterilerimize her zaman hizmet vermekten onur duyacağımızı bilmenizi isteriz.

  Mağazanız için en değerli ve özgün vitrin mankeni ihtiyaçlarınız için best vitrin manken hizmetinizdedir.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll