Bayes Araştırma - / | https://www.firmasepeti.com
Bayes Araştırma
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 43 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Bayes Araştırma
  Fax
  Belirtilmemiş
  Adres
  Bağlarbaşı Mah. Bağdat Cad. Güven İş Merkezi No: 415/4 34844
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  info@bayesarastirma.com.tr
  Web Sitesi
  0 216 383 90 80

  Bayes Araştırma kimdir?

  Bayes Araştırma Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti. ekonomik ve sosyal alanlardaki sorunların saptanması, çözüm yollarının bulunması ve uygulamaya konulması, sonuçlandırılması, sonuçların tartışılması ile ilgili pazarlama ve kamuoyu araştırmaları yapmak amacıyla kurulmuş, çağın getirdiği yeniliklere uyum sağlayan, hızlı ve zamanında çözümler üreten profesyonel bir araştırma kuruluşudur.

  Toplumu tanımaya, profilini çıkarmaya, değişkenlerle ilgili ilişkileri ortaya çıkarmaya çalışan, bir problemin ortaya çıkmasına yol açan etmenlerle ilgili neden, niçin, nasıl, ne zaman, nerede gibi sorulara cevap arayan ve bilimsel bilgi üreten Bayes Araştırma, gerçek konulara çözüm getirerek karar vermeyi, Pazar ve kamuoyu araştırmalarının değerini en üst düzeyde tutmayı amaçlar.

  Firmamız  profesyonel araştırma hizmetleri vermektedir.  Müşterilerimizin önceliklerine önem verir, onlara veriden çok daha fazlasını vermeye çalışırız. Bayes araştırma projenin her aşamasında sizinle birlikte hareket edecek, projenin başlangıcından sonucuna kadar sorunsuz, zamanında, anlaşılabilir ve kullanılabilir bilimsel sonuçlar sunacaktır.

  Dürüstlüğün her zaman önce geldiğine inanan Bayes Araştırma, müşteri ilişkilerini ön planda tutarak onlarla ilgi, saygı ve güven içerisinde projelerini yürütmektedir.

  Hizmet Ağı: Bayes Araştırma Türkiye’nin 81 ilinde müşterilerine hizmet sunmaktadır.

  Çalışmanın şeffaf olarak yürütülmesi: Araştırmalarımızın her aşaması müşterilerimizin denetimine açık ve şeffaftır.

  Bayes Araştırma pazarlama ve sosyal araştırmalarında ICC/ESOMAR vb. meslek örgütleri tarafından belirlenen uluslararası etiksel ve profesyonel kurallara bağlı olarak çalışır. Sağladığı tüm hizmetleri ICC/ESOMAR uluslararası kodunda tanımlanan profesyonelliğin genel ilkelerine uygun olarak gerçekleştirdiğini garanti eder.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll