Balıkesir Halı Yıkama FAbrikası - / | https://www.firmasepeti.com

Etiketler

Balıkesir Halı Yıkama FAbrikası
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 28 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Balıkesir Halı Yıkama FAbrikası
  Fax
  (0266) 246 28 17
  Adres
  Paşaalanı Mah. 419. Sk. No : 2/A (KİPA ARKASI)
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  basirhaliyikama@gmail.com
  Web Sitesi
  http://basirhaliyikama.com/

  FABRİKASYON HALI YIKAMADA BALIKESİR’DE İLK FİRMA

   

  ( Makina  Halısı, Isparta, Bünyon, Kars, Milan, Yağcı Bedir, Yörük, Çin, Nepal Halılarınız uzman kadromuzla yaz ve kış fabrikasyon olarak profesyonelce yıkanmaktadır.Ücresiz servis imkanı ile bize bir telefon etmeniz yeterlidir.Bize teslim ettiğiniz halılar Yangına ve Hırsızlığa karşı Sigortalıdır.

   

  Firmamızda MYDET bitkisel genel temizlik ürünleri kullanılmaktadır.

  1997 yılında Balıkesir Yeni sanayi Sitesinde hizmet vermeye başlayan fabrikamız Balıkesirli saygıdeğer hanımların ilgisi ile kendini her geçen gün yenileyerek bu günlere kadar geldi.Bundan sonra da sizlere daha iyi ve temiz  hizmet vermeye devam edeceğiz. Bizden sonra  boş arsalarda,  oto yıkamalarda ve kendilerini halı yıkama fabrikası olarak lanse edenlerle, aramızdaki farkları en iyi bize halı yıkatan siz değerli müşterilerimizin bize ilettiği memnuniyetleridir. Evlerinizden alınan halılarınız  fabrikamızda  gerçek anlamda fabrikasyon  olarak yıkanmakta, kurutulmakta ve sizlere poşetli olarak teslim etmekteyiz.

   

  Fabrikamızda kesinlikle oto yıkama işi yapılmamaktadır.Yapılan son değişiklikler ile evlerden gelen halıların tozunu almakta kullandığımız toz dolabı ve filtreleri ile steril yıkama ve dinlendirme havuzları, halılarınızın sıkma işlemini halıların kırılmaması ve zedelenmemesi için rulo tipi sıkma makinaları kullanmaktayız. Kullandığımız kimyasal halı şampuanlarının yerine Avrupa normlarına uygun biyolojik, fosfatsız ve etoksilatlı ürünler kullanmaya basladık. Kış  aylarında kurutma odalarında halılarınız en kısa sürede kurutmaktayız.Bizimle ilgili eleştirim ve dileklerinizi bize telefon ederek paylaşırsanız bugün daha iyisini yapmaya gayret edeceğimizden kuşkunuz olmasın.

   

  Bugüne kadar bizlere gösterdiğiniz ilgiye teşekkür eder, Sağlık ve Mutluluklar dileriz

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll