Aydın Emlak - / | https://www.firmasepeti.com
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 154 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Atilla DEMİR
  Fax
  02242348016
  Adres
  Kükürtlü Cd. Üstün Sk. Balkar Apt. No : 6 (Şok Market - Starbucks Cafe - MİGROS MARKET KARŞI ARALIĞI) KÜKÜRTLÜ/
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  info@aydinemlak.com
  Web Sitesi
  http://www.aydinemlak.com

  Aydın Emlak, kuruluş tarihi 1986 olan, piyasa enstrumanlarını ve değişimlerini sürekli takip eden, Doğru Fiyat - Doğru Yatırım mantığı ile müşterilerini kısa sürede hedeflerine ulaşmalarını dolayısıyla müşteri memnuniyetini sağlamayı ve sürekli kılmayı en ön planda tutan bir gayrimenkul danışmanlık firmasıdır. 

     Emlak Sektörüne Bakışımız Hakkında 

     İnsanlık tarihinin başlangıcından beri barınma, birincil ihtiyaç olmuş ve zamanla beraber bu barınaklar çeşitlenmiş, kullanım amaçları ve vasıfları değişerek gayrimenkul adını almıştır. 

     Dünya içerisinde bir başka dünyadır, sahip olduğumuz evimiz, iş yerimiz, ofisimiz, yazlığımız; yani sahip olduğumuz gayrimenkulümüz. 

     Bazı sorular vardır: "Bir gayrimenkulü değerlendirirken nasıl değerlendirmeli, neye göre değerlendirilmeli, ne eksiktir değerlendirmede ne fazla? Alırken satarken ve kiralarken hangi faktörlere bakılmalıdır, nerede ne değerde nasıl bir yer almak doğrudur? "Çok değişkeni olan bu soruların yanıtı bizim oluşturduğumuz, müşteri memnuniyetini hedef alan, Doğru Fiyat - Doğru Yatırım çalışmalarımızdır. 

     Bu sorumluluk bilinciyle hizmetlerimize devam etmekte ve daha ileriye götürme gayretindeyiz. 

     Neden Aydın EMLAK 

     Aydın Emlak herhangi bir gayrimenkul alımınızda, satım ve kiralamada sizlere ihtiyacınız ile ilgili natifler sunarak aralarında gerçek değerlerle mukayeseler yapma imkanı verir. 

     Aydın Emlak herhangi bir gayrimenkul satımında, gayrimenkulü doğru tanımlayarak az zamanda talep eden çok kişiye bu gayrimenkulü tanıtma görevini üstlenir.

  Saygılarımla Atilla DEMİR
   
   - Aydın Emlak sanal ortamda çalışan bir emlak arama sitesidir
   - Aydın Emlak BURSA Umum Emlak Komisyoncuları Odası üyesidir.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll