Atalay Mutfak - / | https://www.firmasepeti.com

Etiketler

0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 4 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Atalay Mutfak
  Fax
  02122353560
  Adres
  Bahriye Cad. No:29 34440 Kasımpaşa / İSTANBUL
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  atalay@atalay.com.tr
  Web Sitesi
  www.atalay.com.tr

  HAKKIMIZDA
   
  Atalay 1890 yılında kurulmuş, Türk Endüstriyel Mutfak sektörünün ilk ve en köklü firmasıdır. İlk kuruluş yıllarında bakır madeniyle işlenmiş, bugün evlerimizde "antika" olarak kullanılan; sini, kazan ve tencere ağırlıklı ürünlerin imalatını yapan Atalay, yetmişli yıllara gelindiğinde, alüminyum malzemenin işlerlik kazanmasıyla beraber; tepsi, tencere, sefertası gibi üretimler yapmış ve tüm Türkiye´ye satışını gerçekleştirmiştir. Ayrıca aynı yıllarda Türk Ordusu´nun mutfak ürünleri ve matara gibi ihtiyaçlarının %90´ını karşılayarak, ülkemizin kalkınmasına önemli faydalar sağlamıştır.
   
  Bugün Atalay 80´li yıllarda başladığı paslanmaz çelik imalatına ek olarak üç ana grupta üretim ve satış yapmaktadır:
  • Set üstü yardımcı ekipmanlar; tencere, tava, taşıma tepsisi ve diğer ürünler.
  • Paslanmaz çelik tezgah, dolap, evyeli çalışma tezgahları.
  • Pişirici ve soğutucu ekipmanlar.
  İstanbul´da kendisine ait iki mağazası ve Çorlu’da üretimlerini gerçekleştirdiği Fabrikası ile Türk Endüstriyel Mutfak sektörüne hizmet veren Atalay, yurtiçinde 100´ü bulan bayii ağıyla, üretimlerini son kullanıcılara ulaştırmaktadır.Yurt dışında ise, gerçekleştirmiş olduğu proje çalışmalarıyla ürünlerini, Almanya, Fransa, Hollanda, İsrail, Finlandiya, Polonya, Romanya, Yunanistan, Bulgaristan, Cezayir, Fas, Kenya, Rusya, Türk Cumhuriyetleri, Amerika ve Kanada´ya yoğun bir şekilde olmak üzere, Uzak Doğu ülkelerine varan çalışmalar gerçekleştirerek, sektöründe Globalleşen bir Kurum halini almaya başlamıştır. Bu bağlamda, hedeflerini gerçekleştirme konusunda yatırımlarını, araştırma ve geliştirme çalışmaları üzerinde yoğunlaştırarak, potansiyel olarak hızla büyümekte olan Endüstriyel Mutfak Sektörün’de, kuruluşundan itibaren benimsediği üzere, öncü ve söz sahibi olmayı hedeflemektedir.
   
  Asırlık tecrübesini, üçüncü kuşağın enerjisiyle birleştiren firmamız, hedeflerine ulaşma yolunda, Kalitesinden, Müşteri Memnuniyetinden, ve Ülkemizi yurtdışında bulunduğu sektörde söz sahibi yapma ilkesinden, asla taviz vermeyecektir.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll