Artı Endüstriyel Otomasyon - / | https://www.firmasepeti.com

Etiketler

Artı Endüstriyel Otomasyon
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 74 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Artı Endüstriyel Otomasyon
  Fax
  02122731966
  Adres
  Barbaros Bulvarı Barbaros Apt. No:74/14 Balmumcu
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  bilgi@artiotomasyon.com
  Web Sitesi
  www.artiotomasyon.com

  HAKKIMIZDA

     Artı Otomasyon Ekibi, 1987 yılından bu yana ülkemizin kimya, petro-kimya, su arıtım, demir-çelik ve enerji  ve diğer sektörleri için endüstriyel otomasyon çözümleri üreten, deneyimli mühendis ve teknisyenlerden oluşmaktadır.

     Farklı bir organizasyon ile Türkiye Genel Distribütörlüğünü sağladığı Texas Instruments PLC cihazlarının ithalatını gerçekleştirerek, bu sisteme ait projelendirme, yazılım ve satış sonrası desteğini, kısaca anahtar teslim otomasyon uygulamalarını başarı ile gerçekleştirmiştir.

     1992 yılından itibaren SIEMENS 'in Texas Instruments 'in PLC Bölümünü satın alması sonucu SIMATIC TI olarak değişen bu ürünlerle ilgili hizmetlerini hala sürdürmektedir.

     ARTI Otomasyon, SIEMENS Çözüm Ortağı (SIEMENS Solution Partner) olarak; SIMATIC TI, SIMATIC S5, SIMATIC S7, SIMATIC PCS3 ve SIMATIC PCS7 Sistemleri ile ilgili tüm mühendislik çalışmaları, donanım temini ve yazılım desteğini sürdürürken, satış sonrası hizmet bilincine uygun hareket ederek yedek parça ve bakım desteğini en yoğun düzeyde gerçekleştirmektedir.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll