Ari estetik - / | https://www.firmasepeti.com

Etiketler

0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 68 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Ari estetik
  Fax
  02126799244
  Adres
  Nuripaşa Mah. Merv Cad. No: 11 D.2
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  iletisim@ariestetik.com
  Web Sitesi
  http://www.ariestetik.com/

  Teknolojinin geldiği son noktada insan vücudunun bazı olumsuzlukları da yapılan araştırmalar neticesinde rahatlıkla ortadan kaldırılmaktadır. Modern tıp ile uzun yıllar süren araştırmalar ve farklı anatomik yapıya sahip denekler üzerinde yapılan çalışmalar ile hayatımıza giren ve hiç bir risk teşkil etmeyen yöntemler, Ari Estetik deneyimi ve uzmanlığı ile sizlerle buluşmaktadır. 

  İstanbul Zeytinburnu'nda bulunan merkezimizde bulunan en gelişmiş tıbbi makineler, yüksek hijyen kuralları çerçevesinde  periyodik bakımları yapılmakta ve her kullanımdan sonra titizlikle dezenfektasyon işlemine tabii tutulmaktadır. 

  Sağlıklı güzellik için gönül rahatlığı ile tercih edebileceğiniz Ari Estetik, sosyal medya sayfalarımızda tüm müşterilerinin olumlu - olumsuz yorumlarını bu sebepten dolayı çekinmeden yayınlamaktayız. 

  Merkezimizde önce sorun tespiti ve çözüm önerileri sunmaktayız. Bu işlemler tamamen ücretsiz olup, hastalarımızın onayı alınmadan ve bilgi verilmeden asla tedavi vb uygulamalar yapmamaktayız.  Bu bilgilendirme sırasında hem yapılacak işlem, hem ödenecek ücret hakkında kesin bilgiler vermekte ve beklemediğiniz faturaları ödemek zorunda bırakılmayacağınız garanti edilmektedir. 

  Müşteri memnuniyeti ilkemiz doğrultusunda, merkezimizden asla olumsuz düşüncelerle çıkmayacağınız gibi, olası aksaklıklarda müşteri daima halıdır çizgimizi de hiçbir zaman bozmayacağımızdan emin olabilirsiniz. 

  Kaliteli ve sağlıklı bir görünüme kavuşabilmeniz için gerekli olan tüm maddi yatırımları merkezimizde göreceğinizden eminiz. En gelişmiş cihazlar, yüksek teknolojik ürünler ve sağlıklı denenmiş doğal vitaminler haricinde suni yapay ve ucuz cihaz - malzeme ve hammaddeyi asla kullanmayacağımızı bir kez daha hatırlatmak isteriz. 

  Güzelliğinize güzellik katacağınız merkezimizde bir kahve molası vermek, sorunları teşhis ederek gerekli tedavi ve bakımlarınız için sizleri merkezimize bekliyoruz. Lütfen randevu talep ediniz.


  Hayallerinizi Ertelemeyin. Ari Estetik ile yeni bir başlangıç yapın.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll