ARFGROUP - / | https://www.firmasepeti.com

Etiketler

0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 96 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  ARFGROUP
  Fax
  0850 303 58 38
  Adres
  Beylikbağı Mah. E - 5 Güney Yanyol Cad. No:42
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  info@arfgroup.com.tr
  Web Sitesi
  http://www.arfgroup.com.tr/index.php/

  Değerli Müşterimiz, 

  Müşterimiz diye başlıyorum, çünkü biliyorum ki, bu gün olmasa da ilerleyen dönemlerde, mutlaka bir yerde yollarımız kesişecek ve sizlere hizmet edeceğiz... 

  Bizler, sizlere hizmet etmenin mutluluğunu şimdiden yaşıyoruz. Çünkü şu anda siz bu yazıyı okuyorsanız biz sizlere Hizmet Bayramını yaşatmanın ARF'sindeyiz demektir... 

  Konusunda uzman arkadaşlarımız, sizlere firmamızı tanıtıp, özel hizmet kalemlerimizi sunduktan sonra, İnşallah Hizmet Bayramını da birlikte yaşayacağız... 

  İşimizi çok seviyoruz! 

  Müşterimizi sahipleniyoruz! 

  İşletmemizi sahipleniyoruz! 

  Marka kültürünüzü benimsiyoruz! 

  Personelimizi önemsiyoruz! 

  Personellerimizi de aynı kültürle yetiştiriyoruz... 

  O zaman tek şey kalıyor, hizmet kalitemizi sizlere yansıttıysak bir de asgari müşterek ve ortak menfaatlerde buluştuysak, neden size hizmet veren tedarikçiniz ve bizim deyimimizle Çözüm Ortağınız olmayalım... 

  Biz ucuz olduğumuz için tercih edeceğiniz bir firma değiliz, olmayacağız da... 

  Biz kaliteli hizmeti, yasal sorumluluklarımızı ve müteselsil kefaletinizi ön planda tutarak, en iyi hizmeti, en uygun verebilecek bir firma olduğumuz için tercih nedeniniz olacağız. 

  İhtiyacınız olan hizmeti, siz bizden daha iyi bildiğinize inanıyorsanız, lütfen bu işi bize vermeyin. 

  Biz, sizden daha az bildiğimiz iş için, sizden aldığımız parayı kendimize helal göremeyiz. 

  Biz, sorunlarınızı tespit etmeğe değil, sorunlarınızı bertaraf etmeye, çözmeye ve bu çözümleri geliştirmeye adayız. Lütfen, bizim fikri sinayimizden de faydalanacaksanız bize işinizi verin. 

  Biz, amatör ruhluyuz ve hiçbir zaman ruhumuzu profesyonelleştirmeyi düşünmüyoruz. 

  Biz, hizmetlerimizi, amatör ruhumuzu kaybetmeden profesyonelleştirdik. 

   

  VİZYONUMUZ
  Grubumuz sürekli kendini yenileyen ve geliştiren, koşulları asgari müşterekte ortak belirleyerek müşter­isinin ve personelinin memnuniyetini üst seviyede tutmak için çalışan, yasal sorumlulukları ve personel haklarını kırmızı kalın bir çizgide gören, günü değil geleceği planlayan bir yapıda olgunlaşan vizyonu ilke edinmiştir.

   

  MİSYONUMUZ
  Grubumuz, geçmişini unutmadan geleceğine yön veren, sadece kendisini değil rakip firmaları da içinde olduğu sektörlerin bekası için gelişmesine örnek olacak çalışmaları misyon edinmiştir.

   

  HEDEFİMİZ
  Sektörlerimiz ülkemizde global firmaların ve güçlü sermayelerin liderliğine oynadığı iştah kabartan bir pazara sahiptir. Türkiye'den doğmuş bir firma olarak bölgemizde liderliği almış olmanın verdiği güçle, önce ülke liderliğini elde etmek, sonrasında uluslararası firma olma yolunda Avrupa ve tüm Dünya da yapılanmak nihai hedefimizdir.

   

  KALİTE POLİTİKAMIZ
  İnsana, insanla hizmet eden diğer bir değişle sermayesi de, kaynağı da, hedefi de insan olan bir grup firmasıyız. Grubumuzdaki firmalarımızın kendi konularında ehemmiyet gerektiren ve müşteri koşullarını da içinde barındıran en önemli husus insana olan yatırımdır.

  Personellerimizin çalışma koşullarını, özlük haklarını ve aidiyet duygusunu geliştirmek direkt hizmet kalitemize etki eden ana unsurumuzdur. Kaliteli hizmeti sağlamanın kaliteli insan ve kendini değerli hisseden bireylerin güçlerini birleştirmesi ile etkin olduğu inancında olan grubumuz misyon, vizyon ve hedeflerini de bu anlayışla esaslandırmıştır.

  Türk büyüklerimizden Şeyh Edebali'nin değimi ile "İnsanı Yaşat ki Devlet Yaşasın.” hizmet slogan¬larımızdan en çok önem verdiğimiz değerlerimizden biridir.

  Sevgiyle kalın.


  Saygılarımla, 

  Arif GÜLEN
  ARF GROUP 

   

  YÖNETİM KURULU BAŞKANI

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll