Anadolu Eğitim ve Sosyal Yardım Sağlık Tesisleri İktisadi İşletmesi, - / | https://www.firmasepeti.com
Anadolu Eğitim ve Sosyal Yardım Sağlık Tesisleri İktisadi ...
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 118 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Anadolu Eğitim ve Sosyal Yardım Sağlık Tesisleri İktisadi İşletmesi,
  Fax
  0262 678 55 45
  Adres
  Cumhuriyet Mahallesi 2255 sokak no:3
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  info@anadolusaglik.org
  Web Sitesi
  http://www.anadolusaglik.org/ulasim-ve-iletisim

  Anadolu Sağlık Merkezi

  Türkiye’ye onlarca eser kazandırmış olan Anadolu Vakfı, Anadolu Sağlık Merkezi’ni hizmete sunarak bir hayalini daha gerçekleştirdi.

  Binlerce yıllık sağlık birikimine ve birçok değerli tıp insanına ev sahipliği yapmış Anadolu’nun değerli mirasına sahip çıkan hastanemiz, bu birikimi insan sağlığına katkıda bulunmak için kullanıyor.

  Johns Hopkins Medicine ile eğitim ve kalitenin geliştirilmesine yönelik stratejik iş birliği içinde çalışan hastanemiz; onkolojik bilimler, kalp sağlığı, kadın sağlığı ve IVF, nörolojik bilimler, cerrahi bilimler, dahili bilimler, tanı ve görüntüleme başta olmak üzere tüm branşlarda hizmet sunuyor.

  Yaklaşık 188.000 metrekarelik arazi alanı üzerine kurulan, 50 bin metrekarelik kapalı alanda 209 yatak kapasitesiyle çalışmalarına devam eden hastanemiz, JCI (Joint Commission International) akreditasyonu, ESMO (Avrupa Tıbbi Onkoloji Derneği), ISO (18001, 14001 ve 9001) sertifikasyonlarıyla hizmet veriyor.

  Anadolu Sağlık Merkezi, sağlık hizmetine Ataşehir Cerrahi Tıp Merkezi ile Ataşehir’de de devam ediyor. Uydu kliniğinden hizmet alan hastaların işlem arşivleri sanal ortamda tutulabiliyor.

  2010 yılı haziran ayında hastane bünyesinde hizmet vermeye başlayan hastanemiz, Kemik İliği Nakli Merkezi’nde de aynı anda 22 hastaya kemik iliği nakli gerçekleştirebiliyor. Hastanemizde her zaman birinci önceliğimiz, hastalarımızdır. Bu nedenle, hastalarımızın ihtiyaçlarına ve beklentilerine değer veriyor, huzurlu bir tedavi süreci geçirmeleri, kendilerini evlerinde hissetmeleri için çok çalışıyor ve özen gösteriyoruz.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll