Alsan Alüminyum - / | https://www.firmasepeti.com

Etiketler

0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 47 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Alsan Alüminyum
  Fax
  02126649838
  Adres
  Demirciler Sitesi 4. Cad. No:44-46 ZEYTİNBURNU – İSTANBUL
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  info@alsanaluminyum.com
  Web Sitesi
  www.alsanaluminyum.com

  HAKKIMIZDA

  1980’li yıllarda; alüminyum, demir ve diğer değerli llerin geri dönüşümüyle temelini attığımız ve daha sonrasında Alüminyum külçe üretimiyle hız kazandırdığımız firmamız, geçmişinden bugüne müşteri memnuniyetini ön planda tutarak tüm özverisiyle kurumsal hayatını güçlendirerek sürdürmüştür. Bugün başta alüminyum yassı mamuller, alaşımlı alüminyum ve alüminyum profil malzemeleri alanında verdiği hizmetle Türkiye deki en yüksek stoklu ve donanımlı servis merkezi olma özelliğini de korumaktadır.

  Yassı mamullerin ve ithalatını yaptığımız alaşımlı ürünlerin dışında firma kapasitemizin önemli bir kısmını oluşturan 0.040mm ve 1mm arası kalınlıklarda folyo ve reflektör alüminyum üretimimiz Topkapı fabrikamızda 6 adet dilme ve 4 adet haddesiyle devam etmektedir. Üretim tesisimizde genellikle gıda ve endüstriyel alanda birçok önemli kuruluşun tercih ettiği kalitede ürünler hizmete sunmaktayız.

  Firmamız sektördeki gücünü öncelikle tecrübeli kadrosundan, uzun yıllardır sahip olduğu sabit personelinin bilgi birikiminden ve eğitimli yönetim kadrosundan almaktadır. Alsan Alüminyum, herhangi bir alüminyum servis merkezi olmaktansa, çözümü güç taleplerin üstesinden gelen komplike bir tesis olmayı amaç edinmiştir. Bunları yaparken müşterimize sipariş anından teslim anına kadar kusursuz hizmet etmeyi görev bilmiştir.

   

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll