Alkanlar Şirketler Grubu - / | https://www.firmasepeti.com
Alkanlar Şirketler Grubu
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 37 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Alkanlar Şirketler Grubu
  Fax
  0216 561 55 75
  Adres
  Fatih Mah. Yakacık Yolu Cad. Ortadağ Mevkii No:37/A Sancaktepe
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  info@aIkanlar.com
  Web Sitesi
  http://www.alkanlar.com/

  1967 tarihinde ilk firmasını kuran grubumuz, büyüyen ve gelişen Türkiye şartlarında, her geçen gün daha fazla kitleye hitap ederek, Türk Elektrik ve Aydınlatma sektörünün gelişmesinde ve Türkiye ihracatının artmasında sektörde rol oynayan öncü firmalar arasında yer almıştır.

  Markalaşma yönünde ilerleme sağlayarak, Dünya çapında saygın Türk markaları arasına girmeyi ve sektöründe dünyaca ünlü olan firmaların teknolojilerini Türkiye piyasasına arz ederek, Türk Elektrik-Aydınlatma sektörünün gelişmesine katkıda bulunmak başlıca misyonlarımız arasında yer almaktadır. 

  Grubumuz; kuruluş tarihinden bu yana benimsediği misyonuna ulaşmadaki kararlılığını, büyük gayretler ve başarılar göstererek kurduğu şirketleri olan, Alkanlar Elektrik San. ve Tic. A.Ş.., Alkanlar Dış Tic. Ltd. Şti., Alkan Kablo Makedonya, Meltem Grup Pazarlama Satış ve Dağıtım Hizm. Ltd. Şti, Alkan Kablo ve Elektronik San. Tic. Ltd. Şti, Ak Aydınlatma San. Tic. Ltd. Şti., ve Alkanlar Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş., firmalarıyla kanıtlayarak, Alkanlar Şirketler Grubunu oluşturmuştur.

  Alkanlar Şirketler Grubu; PHILIPS, SIEMENS, OSRAM, GENERAL ELEKTRİK, SIEMENS, LEGRAND, SCHNEIDER, HES KABLO, VİKO vb. gibi, Türkiye’nin ve Dünyanın önde gelen firmalarına yıllardır partnerlik etmekte ve bu firmaların ürünlerini ve ithal/imal ettiği ürünleri olan AKLIGHT AMPÜL VE ARMATÜR, ALKAN - ALKIM ELEKTRİK MALZEMELERİ VE ALKAN KABLO markalarını, 5000’e yakın müşterisi aracılığı ve Türk sanayisine arzını gerçekleştirmektedir. 

  Grubumuz; kalite, güvenilirlik ve süreklilik gösteren hizmet anlayışı ile daima Elektrik sektörünün en büyük tedarikçileri arasında yer almaya devam edecektir.
   

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll