AKCAN CAM - / | https://www.firmasepeti.com
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 66 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Adem AKCAN
  Fax
  0212 545 52 21
  Adres
  Rami Yeni Mah. Havuzbaşı Çeşme Sok. No.11 34050 Eyüp / İSTANBUL
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  info@akcancam.com.tr
  Web Sitesi
  http://www.akcancam.com.tr

  HAKKIMIZDA
  Akcan Cam 2006 yılından günümüze müşterilerine hizmet veren güncel teknolojik alt yapısı,modern üretim teknikleri ile ŞİŞE CAM yetkili üretici bayii olarak CE-TSE kalite normları ile ürünler üretmektedir. Ürün yelpazesini artttıran firmamız yurtiçi ve yurtdışında ürünleriyle cam sektöründe ayrıcalıklı konumdadır.Müşteri memnuniyetini ve güvenini ön pılanda tutan firmamız kaliteli ve zamanında hizmet prensibiyle ,Talep edilen her ürün en detaylı biçimde değerlendirilerek, gelişmiş teknikler ile kalite kontrol aşamalarından geçerek, müşteriye zamanında teslimat esasına dayalı olarak sunulur. 

  VİZYONUMUZ
  Akcan Cam Olarak benimsediğimiz değerlere bağlı olarak , dünya ve Türkiye piyasasında sürekli değişim gösteren ve sınır tanımayan müşteri taleplerini en üst seviyede tatmin edecek şekilde karşılamak ve sektördeki en iyi cam firması olmaktır. 
  Vizyonumuzu yerine getirmenin ancak; misyonumuza, ilkelerimize bağlı kalarak ve mükemmelliğe odaklanarak gerçekleşebileceğinin bilincindeyiz.

  MİSYONUMUZ 
  Akcan Cam olarak sektöründe müşteri odaklılık, dürüstlük, güvenirlilik, karşılıklı kazanç gibi ilkelerimiz ve hizmet kalitemizle farklılık yaratabilmek; ilkelerimiz ve çalışma disiplinimizi bilgilerimizle de bütünleştirerek hızlı ve karlı şekilde büyüyebilmektir.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll