Adrespatent Marka ve Fikri Haklar Ltd. Şti. - / | https://www.firmasepeti.com
Adrespatent Marka ve Fikri Haklar Ltd. Şti.
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 60 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Mech. Eng. Seyit Akdovan
  Fax
  02123564181
  Adres
  Büyükdere Cad. No:62 Lale İşhanı K:1
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  seyit.akdovan@adrespatent.com
  Web Sitesi
  http://www.adrespatent.com

  Fikri ve Sınai Mülkiyet alanında yetişmiş uzman kadrosu ile TÜRKİYE PATENTLE KALKINACAK ilkesinden yola çıkarak hizmet sunan ADRES PATENT LTD. ŞTİ  marka,  patent, faydalı model, endüstriyel tasarım, telif hakları konularında uzman, Türk Patent Enstitüsü’ne kayıtlı patent ve marka vekili olan Av. Ali YÜKSEL,  Av. Hilmi ÖZALP ve Av. Ali ÇAVUŞOĞLU tarafından 2000 yılında İstanbul’da kuruldu.

  Merkezi İstanbul – Mecidiyeköy’de bulunan firmamızın Ankara Bölge Müdürlüğü’nün yanında İzmir, Denizli, Anadolu Yakası, İkitelli ve Doğu Marmara'da  Bölge Müdürlükleri bulunmaktadır. 

  Adres Patent, tüm merkezlerinde Türk Patent Enstitüsü nezdindeki işlemleri büyük bir titizlik ve itina ile yürütmektedir ve bölge müdürlüklerimizin yanında diğer illere yönelik özel çalışmalarımızla da Türkiye genelinde hizmet sunmaktayız. Aynı zamanda yurtdışı tescil departmanımız ile dünyanın yaklaşık 200 ülkesindeki partnerlerimizin Türkiye’deki işlemlerini takip ediyoruz. Bu partnerlerimiz aracılığıyla da ülkemizdeki ihracatçı firmaların yurtdışındaki tescil işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

  ADRES PATENT olarak; yerli ve yabancı yaklaşık 25.000 müvekkilimize; TÜKETİCİ KALİTE ÖDÜLÜ’ne layık görülen ilk ve tek patent ofisi unvanıyla Fikri ve Sınaî Mülkiyet Hakları konularında hizmet vermekteyiz.

  ADRES PATENT olarak; Marka, Patent, Tasarım Tescil belgelerinin sadece firmaların duvarlarına asılacak belgeler olarak görülmemesi gerektiğinin; Bu belgelerin sağladığı hakların firmalar için ‘Sermaye Niteliğinde’ olduğunun; Hatta bazı markalarda, marka değerinin firmaların piyasa değerlerinin kat kat üzerinde olduğunun altını çiziyoruz. Bu bilinçle; konusunda eğitimli ve deneyimli ekibimizle ve İSO-9001 Kalite Yönetim Sistem Belgesi’ne sahip hizmet anlayışı ile Türk sanayisinin ve iş adamlarının hizmetindeyiz.

  ADRES PATENT; Türkiye’de ilk kez 2001 yılında kurmuş olduğu www.markaborsasi.com web sitesiyle tescilli marka ve patentlerin kullanılmadığı durumlarda satılmasını veya lisans verilebilmesini sağlayan bir e-ticaret projesi ile de sektörde yenilikler zincirine öncülük etmiştir.

  Ülkemizde üretim yapan her işletmeyi sürekli patent üreten fabrikalara döndürme bilinci ile başlattığımız ‘PATENT FABRİKASI’projesi kapsamında düzenlediğimiz 200’den fazla seminer ile 5000’i aşkın kişiye patent eğitimi vererek önemli bir eğitim girişimini hayata geçirmiş bulunmaktayız. Projenin resmi web sitesi: www.patentfabrikasi.com.tr

  ADRES PATENT; Üniversitelerimiz, Teknokent ve Teknopark’lar, Organize Sanayi Bölgeleri; Ticaret ve Sanayi Odaları ve Sanayici İşadamı Dernekleri ile işbirliği yaparak ; Patent , Markalaşma ve İnovasyon konusundaki seminer ve eğitim programlarını her geçen gün artırarak devam ettirmektedir.

  ADRES PATENT olarak; 2011 yılı itibari ile 2023 yılına kadar ülkemizdeki toplam patent sayısının 1 milyona ulaşmasını hedefleyen TÜRKİYE PATENT HAREKETİ isimli sosyal sorumluluk projemizi başlatmış bulunmaktayız. Projenin resmi web sitesi: www.turkiyepatenthareketi.com

   

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll