Adopen Modern Metal Balıkesir - / | https://www.firmasepeti.com
Adopen Modern Metal Balıkesir
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 116 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Adopen Modern Metal Balıkesir
  Fax
  0266 246 39 96
  Adres
  Yeni Sanayi Sitesi 12 Ekim cd. 47. sk. No:2
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  bilgi@modernmetal.com.tr
  Web Sitesi
  http://www.modernmetal.com.tr/?act=main

  1985 Yılında Alüminyum doğrama ve Panjur imalatı olarak Mehmet Durmaz tarafından kurulmuştur. Mehmet Durmaz Teknik Öğretmendir. Balıkesir Teknik Lisesinde 5 yıl makine öğretmeni olarak görev yaptıktan sonra 1985 yılında görevinden ayrılarak Modern Metal’i kurmuştur.Firmamız Toplam 1600 metre kare alanda kurulmuş olup 1300 metre kare kapalı 300 metre kare açık alandır. 800 metre kare alanda PVC ve Alüminyum doğrama imalatı, 200 metre kare de Isı Cam imalatı, 300 metre kare PVC profil satış deposu bulunmaktadır. Firmamıza bağlı olarak Balıkesir bölgesinde 22 adet üretici bayilere, profil satış hizmeti sunulmaktadır. Alüminyum doğrama imalatında Isı yalıtımlı alüminyum, alüminyum panjur ve plastik panjur, cephe giydirme sistemleri ve sineklik sistemleri yapılmaktadır.Firmamız Adopen AŞ’nin PVC ürünlerini islemekte olup aylık ortalama 5.000 mt profil kapı pencere olarak mamul haline getirilmektedir. PVC doğrama imalatında 10 yıl çalışma garantisi ve binanın ömrüyle PVC garantisi sunulmaktadır.

  Alüminyum imalatında, Alkar Alüminyum ürünleri işlenmektedir. Alüminyum imalatı, boya ve malzemeleri 30 yıl garantilidir.

  Firmamız 3 adet Nakliye arabası ve 1 Adet servis otomobiliyle hizmet vermektedir.

  Modern Metal Adopen’in de desteğiyle Türkiye’de bir ilke imza atarak bölge deposu olarak Balıkesir ve ilçelerindeki üretici bayilerine sürekli profil dağıtım hizmeti yapmaktadır.

  Adopen'i Tercih sebebimiz : Kaliteden ödün vermez, Yurt dışına ihracat yapmaktadır. RAL, TSE, İmalat Yeterlilik, Ukrayna Ukrsepro Kalite Sertifikası, Rusya Federasyonu İnşaat Başkanlığı’ndan alınan Sert İklim Koşullarına Uygunluk Belgesi, Romanya INCERC, PUKAD Kalite Sertifikası, ISO 9001, ISO 14001 Belgelerine sahip olması ve teknolojik gelişmelere göre kendini sürekli yenilemesi, tüm hizmetleri bayilerine sürekli ve çabuk ulaştırması.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll