adom ajans - / | https://www.firmasepeti.com
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 36 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Ahmet Karayün
  Fax
  (0212) 882 25 25
  Adres
  Dizdariye Mh. Ihlamur Sk. Belediye İş Hanı K:5 Büyükçekmece / İst
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  adomajans@gmail.com
  Web Sitesi
  http://www.adomajans.com

  Adom Ajans San.Tic. Ltd. Şirketinin ve yayın organlarının ilk temeli 1998 yılında bir spor salonunun tek odalık ofisinde Nezir KARAYÜN tarafından atıldı.

   

  Adom Ajans’a bağlı olarak 16 yıldır İstanbul’a yayın yapan Yerel Haber Gazetesi, Ufka Doğru Meşale Dergisi, Start Life Dergisi, Beylikdüzü Life Gazetesi ve Esenyurt Gazetesi gibi kamuya hizmet veren yayınlarımız artık İstanbul’u da aşarak tüm Türkiye’de saygınlığını kanıtlamıştır.

   

  Adom Ajans ekibi 1998 yılında yalnızca Yerel Haber Gazetesi ile yola çıktı. Yerel Gazetelerin ayakta durmasının çok güç olduğu o yıllarda, hiçbir şekilde yayın çizgisinden ve kalitesinden taviz vermedi. İstanbul’da yazılmayanı yazan, korkusuzca olayların üzerine giden ve kamuoyuna gerçek haber sunan Yerel Haber, bir çok kişinin rantına taş koyduğu için gerek tehditler, gerek saldırılar ve davalarla yıldırılmaya çalışıldı. Tıpkı rüzgarın ateşi söndürmek yerine, daha da alevlendirmesi gibi; Yerel Haber daha da büyüdü.  Bugün 11. yılına giren yayın grubumuza bir çok yeni gazete ve dergi eklendi.

   

  Kendi bünyesinde çıkardığı yayınlarının dışında, bir çok kurum ve kuruluşun da dergi ve gazetelerine ajanslık ve tüm matbaa baskı hizmetlerini veren kurumumuz, reklamlarınızı amacına en iyi şekilde ulaştırarak, kazancınızı artırmak, isminizi çok yeni kitle ve kişilere duyurarak markanızı tanıtmak amaçlar. 10 bin tirajla yayınlanan gazetemiz abone yöntemi ile dağıtılmanın yanı sıra, bir çok alanda (kahvehaneler, cafeler, alışveriş merkezleri, dernekler, kaymakamlık, emniyet, milli eğitim, valilik, milletvekilleri, siyasi partiler, okullar, belediyeler, özel & tüzel kurum ve kuruluşlara dağıtımını yapıyoruz. Tüm Milletvekillerine ve parti genel merkezlerine posta ile gazetemizi ulaştırıyoruz. Böylelikle gazetemizde yayınlanan haberler ve reklamlar hedef kitleye en iyi şekilde ulaştırılıyor.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll