ADL MOTORLU ARAÇLAR - / | https://www.firmasepeti.com
  ADL MOTORLU ARAÇLAR
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 35 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  M.Kemal Beskin
  Fax
  02166610557
  Adres
  Mimar Sinan Mah. Yedpa Tic. Merk. H1 Cad. No:63 Ataşehir / İstanbul
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  ugurozcan@adlmotor.com
  Web Sitesi
  http://www.adlmotor.com.tr

  ADL MOTORLU ARAÇLAR, 15.03.2011 Tarihinde kurulmuş olup, Dünyanın önde gelen motor üreticilerinden CUMMINS motor yedek parçalarının yurtiçi-yurtdışı toptan ve perakende satışı alanında İstanbul’da faaliyet göstermektedir. CUMMINS® motor yedek parça ürün grubumuz orjinal ve yan sanayi olarak iki'ye ayrılmıştır. Uzman kadromuz doğru CUMMINS® motor yedek parça seçimlerinde de müşterilerimize teknik destek vermektedir. 

  Müşterilerimize çözüm üreterek hizmet etmeyi amaç edinen çalışma anlayışımız, bugün bizleri  ADL MOTOR olarak, Petrol, İnşaat, BMC Ağır Ticari Yetkili Servis - Yedek Parça, ZF Yetkili Servis - Yedek Parça, Mitsubishi Yetkili Satış, Servis - Yedek Parça, Mercedez Benz Ağır Ticari Yetkili Servis - Yedek Parça bayiliği olan grup şirketlerimizin yeni bir parçası yapmaktadır.

  Hergün, hizmet sektöründe olmamızın bilincini yitirmeden, işimizi titizlikle ve ustalıkla yapmanın, müşterilerimin yüzlerindeki memnuniyete şahit olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. 

  Bu başarı hepimizin.

  Misyonumuz;
  Ürünlerimiz, çözümlerimiz, servislerimiz, satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile piyasa potansiyelinin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak.

  Vizyonumuz;
  Verdiğimiz tüm hizmetler ile , Türkiye'de Cummins® Motor yedek parça alanında en iyi olmaya devam ederek, modern dünyada yerini koruyarak geleceğe ilerleyen sektör içi ve dışı örnek bir şirket olmak.

  Henüz Resim Eklenmemiş...
  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll