Ader Metal Polisaj - / | https://www.firmasepeti.com
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 53 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Ahmet Çağatay
  Fax
  0216 397 7090
  Adres
  Kavakpınar Mh. Tandoğan Cd. No: 151B Pendik / İSTANBUL
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  bilgi@adermetal.com
  Web Sitesi
  http://www.adermetal.com

  2007'den itibaren yüksek kalite anlayışı, esnek çözümleri ve rasyonel fiyat politikalarıyla müşterilerine üst düzeyde hizmet veren şirketimiz Esnek, yenilikçi ve başarı odaklı yönetim anlayışının getirmiş olduğu avantajları kullanarak, kurumsal yapısını gün geçtikçe daha da sağlamlaştıran şirketimiz, sektörünün en çok tanınan ve takdir edilen şirketleri arasında yerini almıştır.

  Ader Metal Polisaj, tesviye, fason imalat, Montaj ve birçok diğer l işleme operasyonlarıyla müşterilerinin taleplerini tek bir noktada karşılayabilecek pozisyonda yer almaktadır.

  Mevcut müşteri portföyü üzerinde yapılan inceleme neticesinde yoğun olarak  banyo aksesuarları, gemi ve yat aksesuarları, beyaz eşya sanayi, döküm sanayi, inşaat ürünleri, otomotiv, tabela vb sektörlerinde bulunan müşterilere hizmet verilmektedir.

  Kuruluşundan itibaren edinmiş olduğu yüksek tecrübeler neticesinde müşterilerinin beklentilerini doğru değerlendirerek, hizmet anlayışı yapısını müşteri talepleri merkezine oturtan şirketimiz, beklentisi üst düzey olan müşterilerimize yönelik kalite ve hizmet anlayışıyla fark yaratmaya devam etmiştir.

  Bugün gelinen noktada ise, sektörün eksikliklerini fark yaratma vizyonuyla değerlendiren ADER METAL alanında hızlı ve sağlam adımlarla ilerlemektedir. Başarısını müşterilerinin başarısına bağlayan bir şirket olarak, yüksek kalite, uygun fiyat ve hızlı hizmet gibi bir arada sunulması tecrübe ve yetenek isteyen beklentilerinizin karşılanması için her gün daha çok çalışan ADER METAL ailesi, sizlerle iş yapmaktan büyük bir keyif duymaktadır.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll