Adaser Ambalaj - / | https://www.firmasepeti.com
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 46 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Adaser Ambalaj
  Fax
  0 264 2810889
  Adres
  Küçükhamam Sk. No: 13/B
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  info@adaserambalaj.com
  Web Sitesi
  http://www.adaserambalaj.com/index.html

  Ev dışı temizlik kağıtları endüstriyel ve genel hijyen ürünleri, gıda ve ambalaj ürünleri gibi birçok temel tüketim malzemesinin tedariğini sağlayan ADASER KURUMSAL HİZMETLER, plaza, ofis, kurum, fabrika, hastane, otel, restaurantdan oluşan geniş bir müşteri kitlesine hizmet vermektedir. 

  2008 yılında küçük adımlarla ticari faaliyetlerine başlayan firmamız, hızla gelişim göstererek ürün portföyünü her geçen gün arttırarak gücüne güç katma yolunda ilerlemektedir. 

  En  rekabetçi fiyatlar, geniş ürün yelpazesi, müşteri ile birebir yakın diyalog, hızlı sipariş, hızlı teslimat ile müşterilerimize tam zamanında kusursuz olarak hizmet vermekteyiz. Firmamızın en önemli prensibi, müşterilerine uzun vadeli çözümler üretmektir. Eksiksiz bir tedarik sisteminin yanı sıra müşterilerimiz için maliyetlerini düşürücü danışmanlık hizmetlerini de kapsamlı şekilde veriyoruz. 

  Geniş ürün çeşitlerimiz, her zaman düşük ve rekabetçi fiyatlarımız ve kusursuz hizmet anlayışımız sayesinde müşterilerimizin malzeme tedarik ihtiyacını yük olmaktan kurtarıyoruz. Firmamıza sunabileceğimiz hizmetler ve yaratabileceğimiz avantajlarla ilgili bilgi almak için lütfen ofisimizden bize ulaşın.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll