Adalı Prefabrik - / | https://www.firmasepeti.com
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 34 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Adalı Prefabrik
  Fax
  0 282 260 23 50
  Adres
  100.Yıl Sanayi Sitesi 5/A Blok No:8-9 59100
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  info@adaliinsaat.com.tr
  Web Sitesi
  http://www.adaliinsaat.com.tr/

  Adalı İnşaat Taahhüt Makine San. Ve Tic. A.Ş.1985 yılında Trakya Bölgesi merkezli kurulmuştur.  İlk yıllarda yurtiçi ve yurt dışında Tuğla Fabrikalarının endüstriyel makine ve donanımlarının projelendirme, imalat ve montaj isleri konularında birçok proje tamamlamıştır. Endüstriyel makine ve donanım üretiminde Adalı Makine yıllardır bölge de firmalar için çözüm noktası haline gelmiş, gerçekleştirdiği projeler ile bilinirliği artmıştır. 

       Daha sonraki yıllarda çelik yapı imalatını ürün yelpazesine katmış, endüstriyel yapıların, ticarethane ve konutların çelik yapı inşa isleri üzerine uzmanlaşmıştır. Kanıtlanmış müşteri memnuniyeti değerleri ile ekonomik ve hızlı çözümler üreterek Adalı İnşaat, Çelik yapı inşa işlerinde Trakya bölgesinde birçok bilinen yapının inşasına imza atmıştır.

       Hedefi gelişen teknolojilere ve yeniliklere ayak uydurarak, kaliteli ürünü en ekonomik şekilde üretmek ve doğaya saygılı, insana saygılı, çağdaş, uzun ömürlü ve en önemlisi güvenilir yapılar üretmektir. Her ihtiyaca cevap verebilecek yapıları bünyesinde buluşturmak amacı ile  “Çelik Ev” uygulamalarının  paralelinde 2009 yılında prefabrik yapı uygulamalarını bünyesine katmış ve bu alanda da bireysel, kurumsal, endüstriyel ürün ve hizmet sunmaya başlamıştır.

        Gelişen teknolojilerin takipçisi ve çevre dostu uygulamaların öncüsü olma misyonunu sözde bırakmayan Adalı Grup, 2007 yılından bu yana yenilenebilir enerji üzerine birçok Ar-Ge projesi üretmiş ve 2008 yılından ev  tipi rüzgâr tribünü projeleri uygulamaya ve üretmeye başlamıştır.
   

        AyrıcaAdalı Grup Şirketleri bünyesinde bulunan Adalı Mobilya Tasarım ve Dekorasyon Ltd.Şti.  2001 yılından bu yana Tekirdağ il merkezindeki showroomu ile mobilya ve komple dekorasyon uygulamaları  hizmeti sunmaktadır.     

      Adalı İnşaat Taahhüt Makine San. ve Tic. A.Ş.'nin bu gün sektörün liderleri arasında yer almasının en temel sebebi tüm üretimlerinde "tam zamanında "0" hata ile müşteri memnuniyeti" perspektifini misyon olarak benimsemesidir. Ürün kalitesine verdiği önemi üretimlerinde kullandığı malzemeleri alanında lider kuruluşlardan tedarik ederek göstermektedir. Tecrübeli uygulama ekipleri sayesinde, üstlendiği pek çok büyük projeyi kısa sürede başarı ile tamamlamayı başarmıştır. Başarının bir diğer sebebi de CRM süreçlerinin temel felsefesi olan "müşterinin istediği biçimde, istediği kalitede, istediği zaman ve planladığı maliyetlerle" üretim yapmayı, bu anlamda özellikle teknolojik gelişmeleri tam zamanlı olarak takip ederek maliyetleri ve üretim sürelerini yönetmeyi görev olarak benimsemesidir.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll