Ada Motors Rent A Car - / | https://www.firmasepeti.com
Ada Motors Rent A Car
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 33 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Halil İbrahim Tuncel
  Fax
  ( 0212 ) 294 31 42
  Adres
  Ortabayır Mahallesi Duru Sokak No:7/A Levent - İstanbul
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  halil@adamotors.net
  Web Sitesi
  http://www.adamotors.net

  ARAÇ KİRALAMA ŞARTLARI

  Sürücü Belgesi ve Kiralama Yaşı En az 3 yıl geçerli sürücü belgesine sahip 23 yaşındaki kişiler C, C1, F, G, G1 grubu araçları kiralayabilirler. I grubu araçlar için 7 yıllık sürücü belgesine sahip ve 30 yaşında olma koşulları aranır.Kiralama Süresi En az kiralama süresi 24 saatir.

  Fiyatlara Dahil Olan ve Olmayan Hususlar

  Fiyatlara araçların sınırsız kilometrede kullanım hakkı, yağlama ve teknik bakım giderleri dahildir. Aylık ve filo kiralamalardaki kilometre tahditleri için lütfen bilgi alınız. Akaryakıt, Hasar Sorumluluk Sigortası (Kasko), Hırsızlık Sigortası, Ferdi Kaza Sigortası, Tek-Yön Ücreti, Teslim Etme/Teslim Alma Ücreti, Bebek Koltuğu Ücreti ile %18 Katma Değer Vergisi ayrıca hesaplanır. Araçlar müşteriye teslim edilirken depodaki benzin miktarı sözleşmede işaretlenir. Eksik depo benzin ile iade edilen araçlarda, yakıt farkı, hizmet ücreti ile birlikte alınır.

  Teslim Gecikmeleri

  Araçların geriye tesliminde 3 saate kadar olan geçikmelerde, her saat için , sözleşmeye uygulanan kira fiyatının 1/3′ü , 3 saati aşan geçikmelerde 1 günlük kira fiyatı alınır.

  Sigortalar

  Adamotors , Müşterilerini gerek kanunların emrettiği şekilde ve gerekse tercihleri doğrultusunda sigortalanmalarını görev sayar. Bu nedenle iki tür sigortayı müşterilerinin hizmetine sunar. Birincisi; kanun gereği zorunlu sigorta kapsamında olan Trafik Sigortası , diğeri ise müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda güven ve emniyeti sağlamaya yönelik hazırlanan isteğe bağlı sigortalar kapsamındaki Hasar Sorumluluk (kasko), Hırsızlık ve Ferdi Kaza Sigortalarıdır. Ayrıntılı bilgiyi ofisimizden temin edebilirsiniz. Lastik yarılmaları,cam ve far kırılmaları ve stepne çalınması sigorta kapsamı dışındadır. Ayrıca kaza raporunda aracı kiralayanın %100 kusurlu olması durumunda sigorta geçerli olmaz.

  Ödeme

  Kiralamanın toplam tutarı sözleşmenin başlangıcında peşin olarak tahsis edilir. Ayrıca kiralamanın gerçekleşebilmesi için kiralayanın mutlaka Diners Card, American Express ,Visa, Eurocard, Master Card , Access veya bilinen diğer kredi kartlarından birine sahip olması gerekir.

  Trafik Cezaları

  Trafik yasalarına uyulmamasından doğacak her türlü sorumluluk ve maddi ceza kiracıya aittir. Araçların hangi nedenle olursa olsun resmi veya yerel makamlar tarafından tutulması nedeni ile geçecek zaman, sözleşme süresi içerisinde kabul edilir.

  Önemli Notlar

  Aracın; alkollü, uyuşturucu etkisi altında yada yasal hız sınırları dışında kullanılmaması gerekmektedir. Aksi takdirde; aracı kullanan tüm hasardan sorumlu tutulur ve aracın tamirde geçirdigi günlerin kira bedelini ödemekle sorumlu olur. Her hangi kaza veya aracın çalınması durumunda, aracın yeri değiştirilmeden en yakın polis veya jandarma karakoluna başvurularak kaza ve hırsızlık ve alkol tespiti raporları alınmalıdır. Aksi halde satın alınan tüm sigortalar geçersiz sayılarak meydana gelen her türlü zarar, 3′cü şahıslara verilen maddi ve manevi kayıpları da içermek üzere kiracıdan tahsil edilir.Aracın arızalanması veya herhangi bir nedenle desteğe ihtiyaç duyulması durumunda, aşağıdaki telefonlardan yardım temin edilebilir. ACİL ULAŞABİLECEĞİNİZ TELEFON NUMARASI: (533) 263 80 74 (507) ve 580 62 16 AdaMotors Kiralama, her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermektedir. Oto Kiralama konusunda daha fazla bilgi için lütfen bizi arayınız.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll