Ada Avm - / | https://www.firmasepeti.com
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 55 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Ada Avm
  Fax
  0264 242 11 09
  Adres
  YENİ SAKARYA CAD. NO 324
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  info@adaavm.com
  Web Sitesi
  http://www.adaavm.com/index.php

  Toplam 53.800 metrekare inşaat alanı içerisinde yer alan ADA Alışveriş Merkezi’nde; yerel, ulusal ve uluslar arası markaların yanı sıra,  farklı lezzetler sunan restoran ve cafeler, çocuklar için özel oyun alanları ile aile WC, bankamatik, kablosuz internet bağlantısı gibi hizmetler yer alıyor. Şehrin farklı noktalarına sağladığı ücretsiz müşteri servisleri uygulaması ile de ziyaretçilerinin beğenisini kazanan ADA Alışveriş Merkezi , Sakarya’nın en sıcak ve en gözde buluşma mekanı.

  Burası ADA, Yaşam burADA, Alışveriş burADA…

  6.000 metrekare alana yayılan CarrefourSA, 1.300 metrekare Playland ve yine 1.300 metrekare ile LCW mağazaları ve en beğenilen yapı market Tekzen alışveriş merkezinde bulunan büyük mağazalar arasında  yer alıyor. İpekyol, Twist, Çetinkaya ve Mudo gibi markaları da ilk defa Sakaryalılar ile buluşturan ADA Alışveriş Merkezi’nde, 2.820 metrekare alanı ile film izlemeyi keyif haline dönüştüren Cinemaximum sinema salonu bulunuyor. Cinemaximum, vizyondaki güncel filmlerle 7. sanat düşkünlerine 10 salonlu sinemasında hizmet veriyor. 2 alışveriş, 1 otopark ve 1 yiyecek-içecek katının yer aldığı ve ön ve yan tarafından 2 ayrı girişe sahip merkezde, aynı zamanda 785 araç park edebiliyor. Ada Alışveriş Merkezi; özel peyzajlı bahçesi, havuzu ve 2. katında bulunan terasıyla açık havada da ziyaretçilerine yeme içme keyfini sunuyor. 

  ADA AVM’de Avantajın Anahtarı:  O KART!

  ADA Alışveriş Merkezi, en avantajlı alışveriş kartı O Kart’ı, 2011 yılının Ocak ayında ekranların gülen yüzü  Seda Sayan’ın da yer aldığı güçlü bir lansman kampanyası ile Sakaryalılar’ın beğenisine sundu.

  ADA’nın fırsatlarla dolu keyifli ve eğlenceli dünyasında avantajlardan yararlanmanız için oluşturulan O Kart,  2011 yılından bu yana 200.000TL değerinde hediye çeki, puan kataloğundan binlerce hediye, Ssangyong Jip, Tekne, ATV Motor, Motosiklet, Mercedes 180 Avangarde, BMW X1 ve Audi A3 gibi bir birinden değerli hediyeleri ziyaretçilerine kazandırdı.

  ADA Alışveriş Merkezi’nde alışverişi ödüllendiren ve OKART sahiplerine avantajlar sunan kampanyaları hız kesmeden  devam  edecek.

   

  Çevre Politkamız:

  Avrupa’nın en önemli alışveriş merkezi yatırım ve yönetim firması olan ve bu konudaki en önemli yatırım şirketlerinden olan firmamız çevreye gösterilen özen açısından kendi sektöründe faaliyet gösteren firmalar arasında lider konumda olmalıdır.

  Firmamızın çevre programlarında sürekli iyileştirme, bütünsel bakış, enerji verimliliği belirleyici olmalıdır. Bu sorumluluğun yerine getirilmesinde aşağıdaki ana prensiplere bağlı kalacağımızı taahhüt ederiz.

  Faaliyetlerimizi Çevre yasa ve yönetmeliklerine uygun olarak sürdüreceğiz.

  Faaliyetlerimizden kaynaklanan çevre etkilerini yeni teknoloji ve kaynakların kullanılması sureti ile sürekli olarak azaltacağız.

  Enerji ve çevre arasındaki verimli kullanımı sürekli olarak özendireceğiz ve bu konuda müspet ve çağa uygun adımlar atacağız.

  Endüstriyel programlarımızda yaşam döngüsünü dikkate alacak ve enerji ve hammadde tüketimini en aza indireceğiz.

  Çevrenin korunmasına ilişkin denetimlerimizi sürekli olarak yapacağız.

  Katı atıkların azaltılması ve geri dönüştürülmesi için atık yönetim sistemleri oluşturacağız ve uygulamaya koyduğumuz yerlerde müşterilerimize ve topluma yardımcı olacağız.

  Müşterilerimizin yaptığımız işin doğasından kaynaklanan emisyon değerlerine maruzu yet sınırını yasaların belirlemiş olduğu asgari şartların altında tutmayı ve sürekli olarak azaltmayı hedefliyoruz.

  Çevre Yönetimi ile ilgili hususlarda toplum ve yasal kuruluşlarla sürekli iletişim halinde olacağız.

  Bu çevre taahhüdü kuruluşlarımıza ve çalışanlarımıza ve en önemlisi esas var olma nedenimiz olan müşterilerimize sürekli olarak duyurulacak ve sürekli iyileştirme taahhüdü ile yıl boyunca uygulanacaktır.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll