Acer Teknik Servis - / | https://www.firmasepeti.com
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 49 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Acer Teknik Servis
  Fax
  0-212 217 0005
  Adres
  Mecidiye Yolu Caddesi Şehit Ahmet Sokak Mecidiyeköy İş Merkezi No: 4B/43
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  destek@maksimumbilisim.com
  Web Sitesi
  http://www.acerservis-tr.com/

  2010 Yılında İstanbul ilinin Kağıthane ilçesinde ilk faaliyetlerimize başladığımızda notebook teknik servisi üzerine yoğunlaşmış ve büyümeyi hedefleyen Maksimum Bilişim’in ilk adımları atıldı. Daha sonra Kağıthane merkez tutularak yine İstanbul’un güzide teknoloji merkezlerinden olan Mecidiyeköy ilçesine taşındık ve 2011 yılı sonlarında Mecidiyeköy ilçesine tam olarak oturmuş bir firma olan Maksimum Bilişim ile devam hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

  Bilincinde toplumsal teknolojinin temel ihtiyaçlarına en kaliteli, profesyonel, titiz ve ekonomik ortamlarda çözüm ve çözümler üretmeyi hedefleyen ve bu hedefinden şaşmadığı gibi bilişim teknolojisi sektöründe de bir kaç alanı dahil etmeyi başaran firmamız size güven taminatı vermektedir.

  Bugün karşınızda Profesör doktorlardan grup faaliyeti gösteren firmalara kadar geniş bir referans yelpazesi barındıran ve bir çok alanda faaliyet gösteren Maksimum Bilişim, sizlerin desteği ve takım arkadaşlarımızın özverili çalışmaları neticesinde gün geçtikçe büyümeye ve daha farklı daha güncel daha büyük işlere imza atmaya devam etmektedir.

  Öncelikli olarak vermiş olduğumuz servis hizmetleri kapsamında notebook, netbook, bilgisayar bileşenleri, tablet ve mobil ve onarımlarına 10 kişilik kadromuzla maksimum performansımızı sürdürmekteyiz.

  Vermiş olduğumuz bu öncelikli servis hizmetlerinin yanı sıra web platformları, internet hizmetleri ve internet çözümleriyle ayrı bir statüde hizmet vermekteyiz. Dijital pazarlama ağının gün geçtikçe yükselen değerine sosyal medya faktörünün de eklenmiş olması bize bu konuda da sizin için yüksek kalitede hizmet verme anlayışını sağladı.  olarak müşterilerimize sunduğumuz kaliteli hizmet çizelgesini bozmadan bu alandaki faaliyetlerimizi sürekli gelişerek ve değişerek sürdürmekteyiz.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll