Acekse Media - / | https://www.firmasepeti.com
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 71 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Recep Acekse
  Fax
  0 (212) 909 19 34
  Adres
  Birlik Sk. No:12, 34192 Bahçelievler, İstanbul, Türkiye Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat 11 No : 1992
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  info@aceksemedia.com
  Web Sitesi
  http://www.aceksemedia.com

  Merhabalar, öncelikle hakkımızda bilgi edinmek istediğiniz için teşekkür ederiz. Bizler Velti Media olarak, günümüzün en büyük interaktif reklam ağı olan, İnternet hizmetlerini sizlere sunuyoruz. Hizmetlerimiz içerisinde firmalarımız için vazgeçilmez olan web tasarım, mobil uygulama, web sitesi barındırma, web sitesi optimizasyonu, sosyal medya pazarlama gibi bir çok reklam alanında faaliyet gösteriyoruz. 2007 tarihinden itibaren faaliyet gösteren firmamız, branşında uzman kadromuz ile hizmet sunuyoruz.

  BİZİ TANIYINIZ!
  Velti media, İstanbul’ da sizlere seçkin İnteraktif hizmetler sunar. Günümüz iş hayatımızın vazgeçilmez niteliklerine uygun, profesyonel teknik projeler geliştiriyoruz. Web sitesi tasarım, yazılım, tanıtım barındırma hizmetlerinin yanı sıra kurumsal prestijinize fayda sağlayacak çözümler üretiyoruz.

  Hizmetlerimiz dahilinde ürün ve katalog çekimi, katalog ve logo tasarımı gibi çalışmalar yürütüyoruz. Sizleri, firmanızı ileriye taşıyacak niteliklere sahip projeleri, profesyonel ekimiz ve uzman danışmanlık hizmeti veren kadromuz ile ihtiyacınız doğrultusunda hayata geçiriyoruz.

  STANDARTLARIMIZ
  Hizmet hayatımız boyunca, görüşlere saygılı, duyarlı, kalıcı ve fayda sağlayan çözümler üretmeyi kendimize standart hale getirdik. Standartlarımızın başında müşterilerimize ve çevremize karşı dostça samimi yaklaşım içerisinde olmayı ilke edinmeyi bildik. Bu yönümüz müşterilerimizin hizmetlerimiz dışında bizi en çok tercih etme sebepleridir.

  OLUMSUZ YÖNLERİMİZ
  Müşterilerimize fayda sağlamayacağını düşündüğümüz, hizmetleri sunmuyoruz. Vaatler sunup hayaller peşinde koşturmuyoruz. Çeşitli pazarlama taktikleri kullanarak paralarını alamıyoruz. Buda bize maddi olarak olumsuz yansıyabiliyor, fakat bizi tercih eden müşterilerimizle uzun yıllar çalışıyoruz. Bazen bir müşteri kaybediyoruz ama onlarca arkadaş, dost, abi, abla, kardeş kazanıyoruz.

  Bu arada biz çok para kazanıp maddi olarak , çok büyük olmak istemiyoruz. Bizler temiz ticaretimizi dostça ve arkadaşça birbirimize karşı anlayış içerisinde, hizmetlerimize yansıtıyoruz. Düşüncelerimizi okuduğunuz için teşekkür ederiz. Görüşlerinize saygı duyarız. Velti Media.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll