Abk Mühendislik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. - / | https://www.firmasepeti.com
Abk Mühendislik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 51 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Ahmet Karamete Beynur Mutlu
  Fax
  02123203631
  Adres
  Perpa Ticaret Merkezi B Blok K:11 No:1682
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  info@abkm.com.tr
  Web Sitesi
  http://www.abkm.com.tr

  Biz Kimiz?
  Abk Mühendislik, çağımızın getirdiği yüksek teknolojiyi, gün geçtikçe artan rekabet ortamında iddialı ve sağlam bir yere sahip olmak isteyen sanayicilerin hizmetine sunar. Kontrol ve otomasyon teknolojilerinde sektöre yönelik gelişmeleri yakından takip edip, çözümlerimize adapte ederek müşterilerimize en verimli ve güncel çözümleri öncelikli elde etme ve rekabet ortamında güçlü bir yere sahip olma olanağı sağlarız. Kontrol ve otomasyon sektöründe uzun yıllardan beri edindiği tecrübeyle Abk Mühendislik, bir mühendislik şirketi olmanın verdiği sorumlulukla, müşterilerine en doğru çözümü en uygun olanaklarla sağlamaktadır.

  Hizmet Politikamız
  Abk Mühendislik müşterileriyle proje odaklı ve güvene dayalı ilişkiler çerçevesinde çalışmaktadır. Türkiye’de ve dünyada, 15 yıllık tecrübemizin sonucunda kurulduğumuz, 2009 yılından beri birçok tesisi devreye alarak ve onlarca sanayiciyi uygun çözümlere kavuşturarak sektörde edindiğimiz konumu müşterilerimizin duyduğu güvene borçlu olduğumuzun bilincindeyiz. Bu bilinçle müşterilerimize satış, pano montajı, teknik destek, programlama ve satış sonrası hizmetlerimizle yüksek kalite standartlarında makine otomasyonunun yanı sıra robotik çözümler de sunmaktayız.

  Geniş ürün yelpazemizle birçok uygulamaya çözüm sağlayabildiğimiz gibi müşterilerimizin proje bütçelerine göre uygun ürünler de sunabilmekteyiz. Müşteri memnuniyeti vazgeçilmez prensibimiz olduğundan, Abk Mühendislik, tarafımızdan satılan ürünlerle ilgili teknik desteği ve her türlü satış sonrası hizmeti müşterilerine sağlamaktadır. Bu özellikleri ışığında, Abk Mühendislik için en değerli referans uzun yıllardan beri birlikte çalıştığı ve mutlu müşterileridir.

  Alanında uzman personellerden oluşan kadromuzla Abk Mühendislik olarak, müşterilerimizle dostça ilişkiler kurmaktan ve birlikte gelişmiş teknolojiyi ülkemizin yararına kullanmaktan gurur duymaktayız.  Vizyon & Misyon
  Misyonumuz; Ülkemizin gelişimi için bilimsel gelişmelerden faydalanarak üretimini arttırması gerektiğini düşünüyoruz. Bundan dolayı, Abk Mühendislik olarak ülkemizde teknolojik ürünlerle üretime destek vermek ve ülkemizin gelişimine yardımcı olabilmek misyonunu benimsemiş durumdayız.
   

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll