A SIFIR MİMARLIK HİZMETLERİ LTD ŞTİ - / | https://www.firmasepeti.com
A SIFIR MİMARLIK HİZMETLERİ LTD ŞTİ
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 35 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Nazmi ÇELEN
  Telefon
  Fax
  2165761955
  Adres
  Girne sok. No:43 İçerenköy-ATAŞEHİR İSTANBUL
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  a0@a0.com.tr
  Web Sitesi
  http://www.a0.com.tr

  A0 Mimarlık Hizmetleri; farklı zamanlarda ve alanlarda farklı firma isimleri ile başlayan çalışmaları amatör ruh, profesyonel bir disiplin ile sürdürüyor. Mekan ve ihtiyaç programları kent yaşamı tüm saatleri ile gün içinde ihtiyaç ve tüketimi heterojen bir probleme dönüştürdü. Akıllı binalar, havasız ofisler, hız, çok sıfatlı renkli kabuk konutlar, ofisleşen otoban. Tüm bunlara, içinde yeni benzerinden biraz dışarıda olan öteki için çalışmak. Strüktür ve devamı mimari; strüktür ve sonraları dekorasyon. Bu ayrımın bilincinde olmak mesleki sorumluluğumuzdur.

  2+2 veya 2x2 ofislerde geleneksel yapı malzemelerin yerini hafif ve gerektiği zaman sökülüp takılabilen Demontabl sistemlerin alması ile birlikte bu konuda üretim yapan firmalar artmış ve herkes kendi kulvarında ilerlemeye devam etmiştir.

  TRIMLine bu konuda diğerlerine göre her zaman bir adım önde ilerlemekte ve sürekli ARGE çalışmaları yaparak sistemlerine yenilikler katmaktadır.

  TRIMLine farklı ofis ihtiyaçlarına göre farklı sistemler geliştirmekte ve mimarların tasarımlarına ışık tutmaktadır.

  A0 Mimarlık Hizmetleri TRIMLine bayisi olarak yurt içinde ve yurt dışında çeşitli ofislerin projelerinde o mekana uygun olan sistemi önermek suretiyle müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll