8 OFİS MOBİLYALARI İNŞ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. - / | https://www.firmasepeti.com
8 OFİS MOBİLYALARI İNŞ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 46 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  SEZEN KÖSE TING
  Fax
  212 221 22 97
  Adres
  Gürsel Mahallesi Denizmen Sokak Köse İş Hanı No:35
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  sezen@8ofis.com
  Web Sitesi
  http://www.8ofis.com

  8 OFİS , 2012 yılında  tüm resmi kurum ,kuruluş ve özel işletmelerin her türlü ihtiyacına cevap verebilmek  ,yurt içi ve yurtdışı pazarında değerli bir marka olabilmek amacı ile kurulmuş olup sektörüne hızlı ve başarılı bir giriş yapmıştır.

  Temel karakter ve prensibi ; tasarım form ve materyali doğru kullanarak yenilikçi ve özgün ofisler yaratmak aldığı işlerin sorumluluğunu hakkı ile başarılı bir  şekilde yerine getirmek olan  8 OFİS proje bazlı çalışmalarda yaparak kurumların ve kuruluşların istek ve ihtiyaçları doğrultusunda anahtar teslimi  projeler sunmaktadır.

  Amacı ;  kendi sektörünün en iyi çözümlerini  hizmet ve ürün kalitesinden ödün vermeden  en uygun koşul  ve fiyatlarda  ,uzun süreli memnuniyet ve dostluğa dayalı ilişkiler kurmaktır.

  Bu nedenle  taahhüt ettiği işleri zamanında ve yüksek kalite ile sonuçlandırır.Satış sonrası destek hizmetlerini aynı kalite standartlarında devam ettirir.

  Hedeflerimize ulaşmak ve değerli bir marka olmak için çıktığımız bu yolda bize yol arkadaşlığı yapan tüm değerli kurum ve kuruluşlara 8 OFİS olarak desteklerinden dolayı   teşekkür ederiz.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll