3S POMPA - / | https://www.firmasepeti.com
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 76 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Selim Ülküseven
  Fax
  02164967109
  Gsm
  Adres
  uzundere mevkii ağrı cad. ikbal sokak.no:46/A
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  info@3spompa.com.tr
  Web Sitesi
  http://www.3spompa.com.tr

  Türkiyede yüzde yüz yerli pompa üreticisi kimliğini koruyan 3S Norm Pompa ve Hidrofor, kullanıcıların ihtiyaçlarını en iyi seviyede karşılayabilmek için yüksek kaliteyi, son teknolojik gelişmeler ışığında, maliyetine göre en iyi sonuçların alınabileceği pompa ve hidrofor sistemlerini, maksimum verimliliği esas alarak üretimini gerçekleştirmektedir.

  Suyun basınçlandırılmasında ihtiyaç duyulan pek çok alanda; tarımsal sulama-yağmurlama, genel amaçlı su temini, arıtma tesisleri, endüstriyel prosesler, gemi sanayi, akıllı bina sistemleri, soğutma-ısıtma tesisleri, yangın söndürme tesisleri, hidrofor sistemleri, sirkülasyon, yüksek basınçlı su temini, sosyal konut ve tesislerde 3S Norm Pompa ürünleri yaygın olarak kullanılmaktadır.

  Kaliteli ve geniş ürün seçenekleriyle aranan bir marka olan 3S Norm Pompanın ürün gruplarında; Tek Kademeli Salyangozlu Santrifüj Pompalar, Tek Kademeli Monoblok Santrifüj Pompalar, Çift emişli ( split case ) pompalar, Yatay Milli-Çok Kademeli Santrifüj Pompalar, Düşey Milli-Çok Kademeli Santrifüj Pompalar, Yangın Söndürme Pompaları ve Özel tasarım pompalar bulunmaktadır. Sizlerin talepleri doğrultusunda ar-ge çalışmalarına aralıksız devam eden 3S Norm Pompa her geçen gün ürün yelpazesini genişleterek sizlere daha kapsamlı hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

  3S Norm Pompa, hidrofor gruplarında da sessiz çalışan, yüksek verimli, maksimum enerji tasarruflu, yüksek korumalı, uzun ömürlü, minimum işletme giderlerine sahip Yeni Nesil Paket Hidroforlarıyla ve Frekans Kontrollü Hidroforlarıyla suya hayat vermeye devam etmektedir.

  3S Norm Pompa; hidrant, yangın dolabı ve sprink tesisatlarına yönelik NFPA 20 uyumlu Yangın Hidroforları sistemlerinde de uygun jokey pompa entegrasyonlu, otomatik test, sesli-ışıklı alarm, otomasyon merkezi ile iletişim, kontrol panoları ve armatür donanımlarıyla sistem bazında teslim yaparak yangınla mücadelede kesin çözüm üretmektedir.

  3S Norm Pompa ve Hidrofor, geniş ürün yelpazesi, güvenilir ve deneyimli satış kadrosu, etkin bayileri ve satış sonrası servis hizmetiyle, gerçekçi fiyat politikası, ürün teslimatı ve sevkiyatındaki şaşırtıcı sistemi ile Türkiye? deki pazar hacmini sürekli artırıp, ürünlerini her geçen gün yeni kullanıcılarla buluşturarak Türk sanayisine katkılarını sürdürmektedir.

  Uluslararası platformda da kalite ve güvenilirliğiyle dikkat çeken 3S Norm Pompa ürünlerini Hong Kong, Amerika Birleşik Devletleri, Şili, Norveç, Almanya, Yunanistan, Fransa, İtalya, Tunus, Fas, Irak, Birleşik Arap Emirlikleri, Etiyopya, Mısır, Rusya, Ukrayna, Polonya, Portekiz, Gürcistan, Türkmenistan, Azerbaycan, Özbekistan, K.K.T.C ve diğer Türkiye Cumhuriyetlerindeki bazı ülkelere ihraç ederek kalitesini tescillemektedir.

  Kalite ve güvenirlilik prensiplerinden vazgeçmeden büyümeyi hedefleyen 3S Norm Pompa, sektöründe öncü bir kuruluş olarak müşterilerine istedikleri kalite ve hizmeti, uygun fiyat avantajı ile sağlamak vizyonuyla sektörde memnun müşteri kapasitesini artırarak var olmaya devam edecektir.

  12.000 m2 kapalı alan üretim tesisleri ile kalite ve güvenilirlik prensiplerinden vazgeçmeden büyümeyi hedefleyen 3S Norm Pompa, sektöründen öncü bir kuruluş olarak müşterilerine istedikleri kalite ve hizmeti, uygun fiyat avantajı ve vizyonuyla sektörde memnun müşteri kapasitesini arttırarak büyümeye devam etmektedir.

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll