3C Bilişim Web Tasarımı ve Yazılım Hizmetleri - / | https://www.firmasepeti.com
3C Bilişim Web Tasarımı ve Yazılım Hizmetleri
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 44 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  3C Bilişim Web Tasarımı ve Yazılım Hizmetleri
  Fax
  0.212.607 20 77
  Adres
  Esenkent Mah. Özyurtlar NTEPE Residence A Blok No:5 D:2
  İl/İlçe
  /
  Semt/Mah.
  /
  Mail
  http://www.3cbilisim.com/
  Web Sitesi
  http://www.3cbilisim.com

  Firmamız (TOBB) İstanbul Ticaret Odasının 757996 Sicil No' lu üyesidir ve 3C Bilişim Markamız Türk Patent Enstitüsü tarafından koruma altındadır.

  Bahçeşehir' deki binamızdan tüm ülke geneline ve dünyanın çeşitli ülkelerindeki irili ufaklı birçok firmaya kadar geniş bir kitleye hitap eden firmamız web tasarımı, web yazılımı, özel e-ticaret çözümleri sunmaktadır.

  Bizim yaptığımız işi yapan binlerce hatta yüzbinlerce firma ve freelancer' dan farklı olmak ve size özel çözümler üreterek -deyimi yerindeyse- "hedeflerinize en kısa yoldan varmanızı sağlamayı ilke edinmiş" bir firma ile çalışmayı düşünüyorsanız doğru adreste olduğunuzu bilmenizi isteriz.

  Herkesin her işi yaptığı günümüz Türkiye' sinde övünerek söylemek istediğimiz şudur ki; Biz her şeyi yapmıyoruz; Biz sadece işimizi yapıyoruz. En iyi bildiğimiz işi, tam olarak bildiğimiz işi yapıyoruz. Bu işi öylesine ciddiye alıyoruz ki, sizin işinizi en az sizin kadar önemsiyoruz. Buz dağının sadece su üzerinde gözüken kısmını değil, sizin göremeyeceğiniz, farkedemeyeceğiniz detay ve kriterleri yerine getirerek ve en önemlisi W3C Standartlarına uygun olarak işimizi yapıyoruz.

  12 Senelik sektör tecrübesiyle 3C Bilişim kadrosu firmanıza özel profesyonel çözümleri ile sizi daima rakiplerinizden bir değil, bin adım öne çıkartmayı ilke edinmiş ciddi bir kuruluştur.

  Tecrübe, detaycılık ve kılı kırk yaran düşünce yapısıyla yönetim ve kadromuz için tüm 3C Bilişim müşterileri ayrıcalıklı ve değerlidir.

  Konularında uzman ve profesyonel kadromuzla sizlere en iyiyi uygun fiyat politikalarıyla sunmak temel prensibimizdir. 3C Bilişim olarak koşulsuz müşteri memnuniyeti ve işimizi layıkıyla yapmak felsefemizle ve "önce işimizi iyi yapalım, getirisi arkasından gelecektir" politikalarımızla müşterilerimize kaliteli ve dürüst hizmet sunmanın gururunu taşıyan firmamız ile çalıştığınızda size verilecek değeri hissedecek, beklentilerinizin fazlasıyla karşılandığına tanık olacaksınız. Üstelik amatör şirketlerden biraz pahalı ama muadil rakiplerimizden çok daha uygun fiyatlara...

  Sloganlarımız "Her İşin Bir Uzmanı Vardır" ve "Bazıları Sadece İşini Yapar"

  Farklı olanı size sunmak için biz hazırız, ya siz?

  Saygılarımızla,

  3C Bilişim Yönetimi

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll